Alan Mozo için transfer açıklaması! 'Galatasaray'ı bekliyoruz'

Galatasaray'da Mariano'nun yerine transfer edilebileceği konuşulan UNAM Pumas'ın 23 yaşındaki sağ beki Alan Mozo için kulübün başkanından transfer açıklaması geldi.

Alan Mozo için transfer açıklaması! 'Galatasaray'ı bekliyoruz'
Alan Mozo için transfer açıklaması! 'Galatasaray'ı bekliyoruz'
GİRİŞ 24.05.2020 17:50 GÜNCELLEME 24.05.2020 18:04

Galatasaray'da Mariano'nun yerine transfer edilebileceği konuşulan Meksika Ligi takımlarından UNAM Pumas'ın 23 yaşındaki sağ beki Alan Mozo için kulübün başkanından transfer açıklaması geldi.

 

 

"BİZİM AMACIMIZ AVRUPA'YA GÖNDERMEK"

Henüz herhangi bir takımdan üst düzey yetkili ile görüşme olmadı ancak bu kulübün yıllardır felsefesi oyuncuları geliştirip, Avrupa'ya göndermektir. Mozo'nun da Galatasaray tarafından beğenilmesi bizim için önemli bir gelişme ancak resmi teklif gelmesi gerekiyor.

 

 

"CİDDİ TEKLİFİ DEĞERLENDİRECEĞİZ"

Onu gönderdiğimiz zaman onun yerine takımda bir oyuncu geçecektir, olmazsa da transfer yaparız. Şu anda durumu sportif direktör ve hocamız ile konuştum ancak ciddi bir teklif geldiğinde düşüneceğiz. Şu anda hala spekülasyon.

"KULÜBÜN İLERLEMESİ LAZIM"

Tüm seçenekleri değerlendireceğiz. Şu anda koronavirüs, ekonomik olarak bizi etkiledi ve önümüzdeki dönemde de sorun yaratacak gibi gözüküyor. Kulübün en iyi şekilde ilerlemesi için elimizden gelen her şeyi yapmak üzere yol haritası çizmiş durumdayız.

KAYNAK: SPORX

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL