Mahkemeden Galatasaray kararı! Seçim...

Galatasaray'ın seçim davası 21 Şubat 2020 tarihine erteledi. Duruşma tarihine kadar, mevcut Galatasaray yönetimi görevine devam edecek.

Mahkemeden Galatasaray kararı! Seçim...
Mahkemeden Galatasaray kararı! Seçim...
GİRİŞ 14.11.2019 13:09 GÜNCELLEME 14.11.2019 17:44
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Galatasaray'da kulüpte seçim yapılıp yapılmayacağı Çağlayan Adalet Sarayı'ndaki 14'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'nde gerçekleştirilecek duruşmada belli olacaktı ancak bugün görülen davada karar çıkmadı.

 

 

Mahkeme başkanı, tarafların savunmalarının dinlemesinin ardından duruşmayı ileri bir tarihe kadar erteledi. Galatasaray'ın mevcut yönetimi, 21 Şubat 2020'ye kadar görevine devam edecek.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, konu hakkında şu açıklamaları yapmıştı; "Hukuki olarak baktığımızda bu belirsizliği gidermek için ben ve Kaan (Kançal) kardeşimiz müdahil olduk. Daha önce alınmış 7 yürütmeyi durdurma kararı var. İdari ibranın hükümsüzlüğüne dair karar var. Hukuki süreç bitmeden, sadece iki kişi hakkında alınmış kararı göz önünde tutup, diğer 7 kararı dikkate almamak hukuken yanlış. Bazı arkadaşlarımız seçime girmemizi istemiyor. Eşit şartlarda düello ederiz, pusu kurmayız. Mustafa Cengiz olmadan seçim istiyorlar. Buna da 'peki' derim ama taraftarlarıma laf anlatamam. O yüzden mücadele ediyorum. Ben mücadeleyi terk edecek, cepheyi bırakıp kaçacak insanlardan değilim."

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Arkadaş 10 ay önce Şikayet Et
  Başkanım arkandayız sonuna kadar asıl olan Galatasaray senin ve yönetimin gitmesini isteyenler kendileri yok olacaklardır
  Cevapla
 • Yürü bee 10 ay önce Şikayet Et
  Aynen kardeşim. Allah fırsat vermesin
  Cevapla
 • özcan 10 ay önce Şikayet Et
  Ah şu liseliler yok mu... Hep onlar yüzünden oluyor
  Cevapla