Mustafa Cengiz: G.Saray’ın gizlisi saklısı yok

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Riva-Florya projesini karara bağlama adına bugün gerçekleşecek olan olağanüstü divan toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, “Galatasaray’ın her şeyi meydanda. KAP’ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok” dedi.

Mustafa Cengiz: G.Saray’ın gizlisi saklısı yok
Mustafa Cengiz: G.Saray’ın gizlisi saklısı yok
GİRİŞ 23.09.2019 18:03 GÜNCELLEME 23.09.2019 18:03
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Toplantısı, Gayrettepe’de bir otelde başladı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Riva ve Florya arazileri hakkında konuşan Cengiz, “Riva arazisi Dursun Özbek’in zamanında, Florya Mustafa Cengiz’in zamanında diye haber geçilmiş. Böyle bir şey yok. Her ikisi de Dursun Özbek zamanında tek bir protokol ile yapıldı. Biz de tam tersine ayırın dedik, o olmadı. Divan kurulu üyelerimize de durumu anlatacağız. Bir çözüme ulaşmaya çalışacağız, hem Galatasaray’a hem de devletin hayrına. Milyar dolarlık arazimizi, aynı statta olduğu gibi elimizdeki aktifi verdik. Henüz elimize geçen net bir şey de yok. Açıklayacağız bunları ayak üstü detay veremem, rakam rakam açık ve net şekilde. Galatasaray’ın her şeyi meydanda. KAP’ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok. Onu da özellikle belirteyim” şeklinde konuştu.

Öte yandan Mustafa Cengiz, Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak’ın başkan adayı olacağı yönünde çıkan haberleri hatırlatarak, Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ı da yanına aldı ve kameralara poz verdiği esnada, “Yan yana gelelim de düşman çatlatalım” mesajını verdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • Sayın Cengiz 11 ay önce Şikayet Et
  Sayın Cengiz seni gözüm hiç tutmadı...
  Cevapla
 • Mustafa 11 ay önce Şikayet Et
  Her zaman ki gibi boş ve yalan konuşmuş tamamen şuçluluk psikolojisi
  Cevapla
 • ilker 11 ay önce Şikayet Et
  bu adam mikrofon görünce konusmaya basliyor. bi sus be. artik seni gormeyelim.
  Cevapla
 • Kayseri 11 ay önce Şikayet Et
  Yalan söylüyor sizin düsmanlariniz insanlar insan gördünüzmü saldiriyorsunuz
  Cevapla
 • hehe 11 ay önce Şikayet Et
  falcao bedava seyren! ee cikar kokusu baskan o zaman goruruz seffafligi ;
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle