G.Saray'da FETÖ isyanı! 'Orhan Ak'ın evinde...'

Galatasaray Divan Üyesi Sami Çölgeçen divan kurulu toplantısında dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

G.Saray'da FETÖ isyanı! 'Orhan Ak'ın evinde...'
G.Saray'da FETÖ isyanı! 'Orhan Ak'ın evinde...'
GİRİŞ 12.06.2019 20:24 GÜNCELLEME 12.06.2019 21:55
Bu Habere 40 Yorum Yapılmış

Galatasaray Divan Üyesi Sami Çölgeçen, Divan Kurulu'nun Haziran ayında yapılan toplantısında bir dönem bazı sarı-kırmızılı futbolcuların Orhan Ak vasıtasıyla zorla FETÖ yapılanmasının içine çekildiğini söyledi ve Hasan Şaş'ın bu dönemde tek başına savaştığını kaydetti.

Oyuncuların bu yapılanma içinde yer almazlarsa oynayamamaktan korktuğunu belirten Çölgeçen, "Milli Takımlara baktığım dönemde, oyunculardan ikisi bana geldi. "Sami Ağabey" dediler "Bizim bir derdimiz var. İsimleri bende saklı. Bizi zorla cuma namazına götürüyorlar ve sonra Orhan Ak'ın evine götürüyorlar dediler. Bize ziyafet veriliyor ve sonra siyah BMW'li bir adam geliyor, bize dini telkinlerde buunuyor, kitaplar dağıtıyor. Sonra o malum, bizi omuzlarımuzdan tutuyor ve 'siz artık bizden oldunuz, Galatasaray'da sırtınız yere gelmez' diyorlar. Biz bundan muntazarız, bunlara uymazsak bu takımda nasıl oynayacağız diyorlar." ifadelerini kullandı.

"HASAN ŞAŞ TEK BAŞIMA MÜCADELE EDİYORUM DEDİ"

O dönem yöneticilerle görüşmesine rağmen bu olayı çözemediğini kaydeden eski idareci, "Benim aklıma ilk gelen Hasan Şaş. Hasan Şaş haberin var mı bunlardan dedim. Ah be abi, bir tek ben mücadele ediyorum, kimse bana yardım etmiyor dedi. Hasan Şaş'ın bu yönünün bilinmesini isterim. Hasan Şaş, Galatasaray'ın batıya açılan penceresine layık, laik bir insan. Bunu sonra idarecilere de söyledim, dehşete düştüm. Galatasaray'da hacılar, hocalar nasıl olur dedim. O zamanlar FETÖ çok moda olduğu için kimse bir şey yapamadı ya da yapmadı. Allah'tan artık kapandı." dedi.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 40
 • AKINCI 1 yıl önce Şikayet Et
  İşiniz gücünüz İslam. Yok laikmiş, batıcıymış! Bre kefereler, Cuma'ya gitmek suç mu? Hristiyan oyuncu istavroz çıkarıyor! Niçin ona bir şey demiyorsun?
  Cevapla
 • Eng 1 yıl önce Şikayet Et
  Cuma namazına gitmek sorun muş bu adam gozunde
  Cevapla
 • Dadas 1 yıl önce Şikayet Et
  He he önce fetöden nemalanın sonrada teröre sözün klasik fetö taktiği
  Cevapla
 • Hude 1 yıl önce Şikayet Et
  İnsanları hacı hoca diye ötekileştirip, cia örgütü fetöş un kucağına iten gerici yobazlar sizsiniz.
  Cevapla
 • 1453 1 yıl önce Şikayet Et
  15 temmuzdan sonra kongrede hakan şükür niye alkışladılar o zaman iş camiasında koç spor da gs
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle