Dursun Özbek: Hakkınızı helal edin

Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda 23 günlük dönemi mali ve idari açıdan ibra edilen eski başkan Dursun Özbek, teşekkür konuşması yaparak sarı-kırmızılı kulübün kongre üyelerinden helallik istedi.

Dursun Özbek: Hakkınızı helal edin
Dursun Özbek: Hakkınızı helal edin
GİRİŞ 23.03.2019 22:45 GÜNCELLEME 23.03.2019 22:46
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray Spor Kulübü Yıllık Olağan Mali Genel Kurulu’nda, 23 günlük dönemi idari ve mai açıdan ibra edilen sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı Dursun Özbek, bir teşekkür konuşması yaptı.

Galatasaray Kongre üyelerinden helallik isteyen Özbek, “Yaklaşık 6 ay başkan yardımcılığı, 2,5 sene de bu kulübe başkanlık görevini yapma gururunu yaşadım. Hizmet dönemimde şahsıma ve yönetimime büyük destek verdiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Galatasaray büyük bir dünya markası. En büyük değerimiz birlikteliğimiz ve beraberliğimizdir. Değerlerimizin erozyona uğramasına müsaade etmemeliyiz. 3 sene arkadaşlarımla beraber Galatasaray’a hizmet ettik. Mutlaka bu hizmet sırasında bizlerin sizlere, sizin de bize hakları geçmiştir. Ben bir helallik istiyorum. Benden yana geçmişte hakkınız varsa helal edin. Bizim hakkımız varsa Galatasaray Kulübü’ne helal olsun. Yaşasın Galatasaray” ifadelerini kulandı.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
    Aynen kardeş
    Cevapla
  • Türkiye 1 yıl önce Şikayet Et
    hadi lan ordan gs yi ne hale getirdiniz ünal aysalla sizin yüzünden gs 500 milyon $ borcu katlandı üstüne rivayı sattınız üstüne bankalar gs ye borcundan dolayı kredi vermediği için 100 milyonlara gs ye borç verip gs nin hissesinin % 80 ipotekledin birde utanmadan helalik istiyosun bu ne yüzsüzlük mustafa cengiz gs nin borcunu temizledi terbiyesizler gs nin üstüne oyun oynayıp paralarınızı katladınız hepiniz
    Cevapla