Dursun Özbek resmen aday! İşte listesi

Galatasaray'da merakla beklenen eski Başkan Dursun Özbek'in aday olup olmayacağına dair resmi açıklama geldi.

Dursun Özbek resmen aday! İşte listesi
Dursun Özbek resmen aday! İşte listesi
GİRİŞ 04.05.2018 17:08 GÜNCELLEME 04.05.2018 17:08
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün 19 Mayıs'ta, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 26 Mayıs'ta yapılacak seçimli olağan genel kurulda başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı.

Yönetim kurulu aday listesini divan kuruluna sunan Özbek, şu açıklamayı yaptı:

"Büyük Türkiye'nin taraftarıyla, kulübüyle, şanlı tarihiyle en büyük camiasına, Galatasarayımıza hizmet etmeye adayım. Azimle, omuz omuza çalışacak yeni bir ekiple birlikte ortak amaç için ter dökmeye adayım. İlgiye ihtiyaç duyan her konuyu özenle çözerek, başarılarımızı kalıcı kılmaya adayım. Geleceği içinde bulunduğu her kulvara taşıyacak, yeniliklere öncü olmak için adayım. Ekonomik istikrar ve maddi bağımsızlık için adayım. Doğduğu lisesi ile 500 yıllık bir kültür kaynağı olan camianın birlik içinde layık olduğu gibi yönetilmesi için adayım. Taraftarı, profesyonel ve amatör takımları, teknik heyetleri, lisesi ve yönetimiyle tek yürek olarak başarıya koşan Galatasaray için adayım. Ekip arkadaşlarımla bu armanın, bu büyük sevdanın, 30 milyonluk Galatasaray camiasının neferi olmak için adayız."

Özbek, bir basın toplantısıyla açıklamayı planladığı adaylığını, Galatasaray Futbol Takımı'nın şampiyonluk yarışını etkilememek adına basın duyurusuyla yapmayı uygun bulduğunu aktardı.

Dursun Özbek'in divan kuruluna sunduğu yönetim kurulu aday listesinde şu isimler yer alıyor:

Metin Öztürk, Nasuhi Sezgin, M. Taner Aşkın, Rıza Tevfik Morova, M. İbrahim Ziyal, Levent Yaz, Osman Kocaman, H. Ercüment Erdem, Niyazi Yelkencioğlu, Dikran Gülmezgil, Cenk Eyüboğlu, M. Osman Aral, Fırat Uygur, Ceyda Üçer, Kayhan Berberoğlu.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • samaf 2 yıl önce Şikayet Et
  Tüm adaylar çekileck sadece dursun ile cengiz kalacak yine albayrağı listesinde bulunduran cengiz başkan başkanlığa kaldığı yerden devam edecektir.
  Cevapla
 • Engin 2 yıl önce Şikayet Et
  Tam dolduramadı herhalde keseyi.
  Cevapla
 • Misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  şampiyon kadroyu kuran bu adamdı Tudor hatası pahalıya patladı yoksa kötü değil biraz karizma eksik o kadar :)
  Cevapla
 • ömer 2 yıl önce Şikayet Et
  dursun ozbekin tarzi boyle gelir sampiyonluk kupasini alir gezdirir.ilk geldigindede boyle yapmisti.
  Cevapla
 • sporcu 2 yıl önce Şikayet Et
  Ya Galatasaray'dan ne istiyorsun sen aday olma olma bu tarfatar seni istemiyor Galatasaray tarihinin en rezil yönetimi ve başkanı.
  Cevapla