'Şampiyonluk benim hakkım' iddialarına cevap!

Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandığını söyledi. Şampiyonluk kupasının, kendisinin hakkı olduğu yönünde çıkan iddialara, "Şampiyonluk kupası Galatasaray'ın hakkıdır. Dolayısıyla benim öyle bir açıklamam olmadı" dedi.

'Şampiyonluk benim hakkım' iddialarına cevap!
'Şampiyonluk benim hakkım' iddialarına cevap!
GİRİŞ 15.04.2018 13:50 GÜNCELLEME 15.04.2018 19:12
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Gayrettepe Dedeman Otel'de düzenlenen Galatasaray Kulübü Divan Kurulu başkanlık seçimine katılarak oy kullanan Dursun Özbek, sonrasında basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu.

Şampiyonluk kupasının, kendisinin hakkı olduğu yönünde ifadelerde bulunduğuna ilişkin basına yansıyan haberlerin hatırlatılması üzerine Özbek, şunları söyledi:

 

 

"Şampiyonluk kupası Galatasaray'ın hakkıdır. Dolayısıyla benim öyle bir açıklamam olmadı. Tabii benim de emeğim var, benim kurduğum takım. Şampiyonluk kupasını hep beraber kaldıracağız. Galatasaray'ın taraftarıyla, genel kuruluyla birlikte bu başarıyı yaşayacağız. Bugün de Medipol Başakşehir'e karşı güzel bir netice alacağız inşallah."

Mayıs ayında gerçekleştirilecek genel kurulla ilgili olarak ise Özbek, "Yoğun bir dönemden sonra şu an dinlenmedeyim." demekle yetindi.

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Sinan 58/1905 2 yıl önce Şikayet Et
    Bu gidişle biraz zor şampiyonluk
    Cevapla