Zekeriya Öz'e Galatasaray şoku!

Galatasaray'da şuan yurt dışında kaçak olarak bulunan eski Savcı Zekeriya Öz'ün kulüp genel kurul üyeliğinden atılması için harekete geçildi

Zekeriya Öz'e Galatasaray şoku!
Zekeriya Öz'e Galatasaray şoku!
GİRİŞ 19.04.2016 12:25 GÜNCELLEME 19.04.2016 12:25
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Galatasaray'ın eski 2. başkanı Adnan Öztürk, bizzat Sarı Kırmızılı Kulübün disiplin kuruluna yazılı başvuruda bulunarak, eski başkan Adnan Polat tarafından başkan kontenjanından kulübe üye yapılan 15286 sicil nolu Zekeriya Öz'ün üyelikten çıkarılması için dilekçe ile başvurduğu öğrenildi.

Adnan Öztürk şu anda yurt dışında kaçak konumunda bulunan Zekeriya Öz'ün üyelikten çıkarılması için dilekçesinde şu ifadeyi kullandı:

"Saygıdeğer Disiplin Kurulu Başkanı ve üyeleri, Türkiye Cumhuriyeti ve değerlerine son derece bağlı olan ve görevleri başında bu değerleri korumak ve koruyacak gençler yetiştirmek olan kulübümüzün tüm sevenleri ama en başta genel kurul üyeleri tarafından sahip olduğu değerler çerçevesinde korunmak zorunda olduğu malumunuzdur.

04.05.2010 tarihinde, dönemin başkanı Adnan Polat tarafından, başkan kontenjanından üye yapılmış 15286 sicil nolu Zekeriya Öz isimli üyenin, kulübün herhangi bir değerini temsil etmek ve korumaktan yoksun olması, aksine Türkiye Cumhuriyeti tarafından terör örgütü olarak adlandırılan bir yapı ile birlikte anılıyor olması kanaatimce kulübümüzde üye olarak kalmamasını gerektirmektedir.

İsmi geçen üyenin kulübümüzle olan üyelik ilişkisinin sona erdirilmesi için gerekli araştırmanın yapılarak, gereğinin yerine getirilmesini saygılarımla arz ederim."

KAYNAK: DHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
zekeriya öz
YAZDIR
YORUMLAR 16
 • Ben Anadolu 4 yıl önce Şikayet Et
  ne kadar para aldı ve alıyor acaba.huzur hakkı vb.
  Cevapla
 • malatyalı 4 yıl önce Şikayet Et
  Şimdi mi akliniza geldi
  Cevapla
 • Karaalioğlu 4 yıl önce Şikayet Et
  vah vah. acayip şok olmuştur kesin. hasta olup yatak döşek yatıyordur şimdi değil mi. vah vah. olaya bak.
  Cevapla
 • hain paralel 4 yıl önce Şikayet Et
  bu paralel zamanında galatasarayı ele geçirdi. Feneri de ele geçireceklerdi Aziz Yıldırım yedirmedi.
  Cevapla
 • sandokan 4 yıl önce Şikayet Et
  En zor üye olnuan kulüptür Galatsaray. İnce elenir sık dokunur. Aslında Kumpasın merkezine gidilmeli. Kumpasta rol oynayan kulüpler ,yöneticiler , medya mensupları yaptıkları adaletsizliklerin hesabını hukuk önünde vermelidir. Bu konuda Halk tarafından büyük destek görecektir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle