Yıldız futbolcu Drogba'ya İstanbul'u sordu

Arsenal'in Fildişili oyuncusu Gervinho için Bülent Tulun'un yaptığı teklifin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Tulun'un, İngiliz ekibine 10 milyon euro'luk bir teklif sunduğu iddia edildi.

Yıldız futbolcu Drogba'ya İstanbul'u sordu
Yıldız futbolcu Drogba'ya İstanbul'u sordu
GİRİŞ 13.06.2013 12:08 GÜNCELLEME 13.06.2013 12:08

İngiliz medyası, baş döndürücü olarak nitelendirdiği bu teklif karşısında İngilizlerin, sağ kanat ve forvette oynayan 26 yaşındaki oyuncuyu satmaya sıcak baktığını yazdı.

Gervinho'nun vatandaşı Drogba'ya Türkiye ve İstanbul hakkında sorular sorduğu ve bilgi topladığı belirtiliyor.

Galatasaray, yabancı futbolcu konusunda sıkı bir çalışma halinde. Önümüzdeki sezon uygulanacak kısıtlama nedeniyle elinde üst seviyede lejyoner bulundurmak isteyen sarı-kırmızılıların hedefinde Gervinho var.

Arsenal'in 26 yaşındaki Fildişi sahilli oyuncusu için Bülent tulun'un yapmış olduğu teklifin ayrıntıları da gelmeye başladı.

Tulun'un, İngiliz ekibine 15 milyon euroluk bir teklif sunduğu iddia edildi. İngiliz medyası, baş döndürücü olarak nitelendirdiği bu teklif karşısında Arsenal'in, Gervinho'yu satmaya sıcak baktığını yazdı.

Hatta, vatandaşı Drogba aracılığıyla yıldız oyuncunun da ön araştırmalar yaptığını, Türkiye'de oynamaya hazırlandığı da iddia edildi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL