Arda Güler’in Kuran-ı Kerim'li fotoğrafının sırrı ortaya çıktı

Son olarak EURO 2024'te A Milli Takım forması ile Gürcistan'a attığı golle spot ışıklarını yeniden üzerine çeken Arda Güler'in yıllar önce Kuran-ı Kerim ile çekilmiş fotoğrafının sırrı ortaya çıktı.

GİRİŞ 20.06.2024 13:39 GÜNCELLEME 20.06.2024 15:00
Bu Habere 201 Yorum Yapılmış

Şu günlerde dünyanın konuştuğu isim olan Arda Güler, 2016 yılında Anadolu Gençlik Derneği tarafından yaz boyunca düzenlenen etkinliklere katıldı. Milli yıldızın burada çekilmiş bazı görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

O zaman henüz 10 yaşında olan Arda sadece yeteneği ile değil efendiliği ve disiplini ile dikkat çekti.

"ARDA O ZAMANDA 4-5 ÇOCUĞU ÇALIMLAYIP GÜZEL GOLLER ATARDI"

O zamanki etkinlik sorumlularından AGD yetkilisi Salih Çakır, konu ile ilgili TV5'de yayınlanan programda şunları söyledi:

“Arda o zaman da sadece yeteneği ile değil disiplini beyefendiliğiyle, oturuşuyla, kalkışıyla ön plana çıkan, dikkat çeken çocuklarımızdan birisiydi. Ders aralarında, teneffüslerde hemen taştan kaleler yapıp futbol oynarlardı arkadaşlarıyla. Ben de hakemlik yapardım o maçlarda. Arda o zamanda 4-5 çocuğu birden çalımlayıp çok güzel goller atardı.”

KURAN-I KERİM FOTOĞRAFININ SIRRI

Salih Çakır, yine sosyal medyaya düşen ve çok konuşulan Arda Arda Güler’in elinde Kuran-ı Kerim taşırken çekilen fotoğrafı için de Fotoğraftaki madalyon ve Kuran-ı Kerim’in yaz etkinlikleri kampından bir hatıra olması ve “hayatlarına rehberlik etmesi” için Arda’ya ve diğer çocuklara hediye edildiğini söyledi.MANEVİYATI İLE TAKDİR TOPLUYOR


Milli yıldız, Dünya devi Real Madrid'de attığı goller sonrası yaptığı bir açıklamada gol sevinci için "Sevincim tevekküle dayanıyor. Her şeyin Allah'tan geldiğine inanıyorum" diyerek manevi tarafını da gözler önüne sermiş ve gönülleri fethetmişti.

Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.
YORUMLAR 201
 • Hakikat 4 hafta önce Şikayet Et
  Yüce Allah'a güvenip inananı Yüce Allah asla yolda bırakmaz yükseltir. Ahlaklı ve düzgün bir gencimiz diğer gençlerimize örnek olur inşallah bahtı açık olsun Teşekkürler Arda bugün Portekize gol at:)))
  Cevapla
 • Dagistanî 4 hafta önce Şikayet Et
  Ahmet Yesevi, Bahattin Nakşibendi, Mevlana, Harakani, Hacı Bektaşi Veli, Akşemsettin, Aziz Mahmud Hüdayi, Abdulkadir Geylani, Yunus Emre, Mevlana Halit, Şeyh Şamil vb şeyh ve tasavvuf erbabı idi. Tasavvuf ve istikametli İslâmî cemaatler bu toprağın medeniyetin harcıdır, sivil toplum kuruluşlarıdir. İrtibatli olunmasada ilismemek lazım. Biraz okusanız Günümüz şartları ve ortamı farklı
  Cevapla
 • ADEM ERDOĞAN 4 hafta önce Şikayet Et
  Teknik direktöride gayri müslümmüş.
  Cevapla
 • Dagistanî 4 hafta önce Şikayet Et
  Birçok futbolcubunun teknik direktöru gayrimuslim, bunda bir sakınca Arda, inançlı azimli ve başarılı
  Cevapla
 • bozok 4 hafta önce Şikayet Et
  Evet herey doğrudan Allah a . arada bir tarikat bir cemaat asla olmadan
  Cevapla
 • Dagistanî 4 hafta önce Şikayet Et
  Maşaallah Gençlerimize sahip çıkılınca böyle başarılı gençler yetişiyor demek
  Cevapla
 • yattar 4 hafta önce Şikayet Et
  Mediyakuruluşu haberin kanalı insanı. inancının sırrı olaydı senin kanalının sırrı ne olaydı inansız ve inancı şirketi kanalı haberi ne olursa olsun renting olsun diyerek yapacağı habermi acaba senin sırrın ne olacaktı onuda bir gün Rabbim gösterir inşallah bizlere.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle