TSYD'den muhabirler için önemli duyuru!

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nden (TSYD) yapılan açıklamada, "Kulüplerin avukatlığına soyunmuş gibi konuşan, bir bakıma amigoluk yapanlar belli süre spor akredite edilmeyecektir" denildi.

TSYD'den muhabirler için önemli duyuru!
TSYD'den muhabirler için önemli duyuru!
GİRİŞ 13.12.2023 14:33 GÜNCELLEME 13.12.2023 14:33

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nden (TSYD) yapılan açıklamada, "Kulüplerin avukatlığına soyunmuş gibi konuşan, bir bakıma amigoluk yapan spor medyası üyeleri tespit edilecek olup spor müsabakalarına belli süre akredite edilmeyecektir" denildi.

TSYD'den basın mensuplarını ilgilendiren bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada, "Üyelerimizin dikkatine. Bundan böyle TV'lerde, radyolarda, sosyal medyada, internet sitelerinde, Youtube kanallarında kulüplerin avukatlığına soyunmuş gibi konuşan, bir bakıma amigoluk yapan spor medyası üyeleri tespit edilecek olup spor müsabakalarına belli süre akredite edilmeyecektir" ifadelerine yer verildi.

Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.