Hayati Köse: "Oyunun hakkı beraberlikti"

Ümraniyespor Teknik Sorumlusu Hayati Köse, maçın hakkının beraberlik olduğunu vurgulayarak, "Çarşamba İstanbulspor maçı var. Ligi hayırlısı ile tamamlayacağız" dedi.

Hayati Köse: "Oyunun hakkı beraberlikti"
Hayati Köse: "Oyunun hakkı beraberlikti"
GİRİŞ 03.06.2023 23:31 GÜNCELLEME 03.06.2023 23:31

Spor Toto Süper Lig’in 37. haftasında Ümraniyespor konuk ettiği Giresunspor’a 1-0 mağlup oldu.

Mücadelenin ardından basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Ümraniyespor Teknik Sorumlusu Hayati Köse, "Maalesef geçtiğimiz hafta düştüğümüz ligden sonra moral ve kadro olarak çöktük. Giresunspor ve İstanbulspor maçı; ligin kaderini belirleyen takım olduğumuz için oyuncuları üst seviyede tutmaya çalıştık. Maçın başlangıcında iyi başladığımızı düşünüyorum. Oyunun geneli içerisinde yediğimiz gol zihin olarak aşağı düşürdü. Oyunun hakkı beraberlikti. Maalesef maçı kaybettik. Çarşamba İstanbulspor maçı var ligi hayırlısı ile tamamlayacağız" şeklinde konuştu.

Osman Kocaer Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Osman Kocaer

Editör Hakkında

26 Temmuz 1997'de Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini 2020 yılında Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olarak tamamladı. Gazeteciliğe 2017 yılında Konya'da başladı. 2022'nin Haziran ayından itibaren Haber7.com'da spor editörü olarak çalışmaya devam etmektedir.