Fatih Terim hastaneye kaldırıldı

Galatasaray ve Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın eski teknik direktörü Fatih Terim'in hastaneye kaldırılarak burnundan bir operasyon geçirdiği öğrenildi.

GİRİŞ 24.04.2023 16:07 GÜNCELLEME 24.04.2023 16:44
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Galatasaray ve Türk futbolunun efsane ismi Fatih Terim, sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre 69 yaşındaki tecrübeli teknik adamın Fulya'da özel bir hastanede burun ameliyatı geçirdiği ve durumunun iyi olduğu bildirildi.

Hastaneden ve doktorlardan Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili henüz açıklama yapılmazken Terim'in geçirdiği operasyonun çok ciddi olmadığı ve hastanede yatmayacağı bilgisine ulaşıldı.

"Polip temizleme operasyonu yapıldı"

Gazeteci Burhan Can Terzi sosyal medya hesabından "15 dakikalık polip temizleme işlemi gerçekleşti. Hastanede kalma durumu yok. Geçmiş olsun" açıklamasını yaptı.

Polip nedir?

Tıp dünyasında sıklıkla ismi geçen polipler, vücudun pek çok farklı dokusunda görülebilen tümör benzeri yapılardır. Vücutta mukoza ile kaplı olan rahim, rahim ağzı, bağırsak, burun ve daha birçok yerde oluşabilen polipler, zamanla büyüyerek birtakım sağlık problemlerine yol açabilir. Oluştuğu dokunun herhangi bir tabakasında köklenen ve dışarıya doğru tümör şeklinde itilen polipler, kimi zaman bir sap ile, kimi zaman ise geniş bir taban ile dokuya tutunur. Boyutlarına, köklendikleri dokulara ve yapılarına göre farklı türleri bulunan poliplerin büyük bir çoğunluğu iyi huylu olmasına karşılık kanserleşme ihtimali bulunan polipler de mevcuttur. Bu polipler tıbbi açıdan değerlendirilir ve riskli görüldükleri durumlarda cerrahi girişimler yardımıyla alınır.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.
YORUMLAR 16
 • Ender 10 ay önce Şikayet Et
  Acaba dolandırıldığınız için olabilirmi.dtres sıkıntı
  Cevapla
 • adem 10 ay önce Şikayet Et
  geçmiş olsun türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü.
  Cevapla
 • Barış 10 ay önce Şikayet Et
  Üzüleceğim bir kişi değil. Bir Galatasaraylı olarak onca yaptığı hakarete rağmen - umarım sağlığına bir şey olmasın- kaleci Volkan için bile insan olarak sevgim ve saygım var...
  Cevapla
 • Levrock 10 ay önce Şikayet Et
  Volkan adamdir, Terim ...
  Cevapla
 • İsimsiz 10 ay önce Şikayet Et
  Siz Galatasaraylı olamazsınız.
  Cevapla
 • Huseyin mike 10 ay önce Şikayet Et
  Aman ha hocam korkutma bizi kalbimize indireceniz ha.
  Cevapla
 • levocan 10 ay önce Şikayet Et
  geçmiş olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle