TFF'den Nihat Özdemir açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu, başkan Nihat Özdemir'in Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ve eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüğü iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

TFF'den Nihat Özdemir açıklaması
TFF'den Nihat Özdemir açıklaması
GİRİŞ 20.09.2021 12:49 GÜNCELLEME 20.09.2021 12:53
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), başkan Nihat Özdemir'in Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ve eski TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüğü iddialarıyla ilgili açıklamada bulundu.

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Bir televizyon kanalında ve sosyal medyada, Başkanımız Sayın Nihat Özdemir'in Bodrum'da bir otelde, Galatasaray Başkanı Sayın Burak Elmas ve eski TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören ile bir görüşme yaptığına dair asılsız iddialar gündeme getirilmiştir. İddia edildiği gibi, Sayın Burak Elmas'ın bulunduğu bir görüşme kesinlikle olmamıştır. Kaldı ki, federasyon başkanımız, her zaman, her kulüp başkanı ile olduğu gibi Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Burak Elmas ile de her ortamda görüşebilir. Güven ortamını bozmaya yönelik, üzerine senaryolar üretilen, bu tarz mesnetsiz iddiaların Türk futboluna hiçbir faydasının olmadığı aşikardır."

YORUMLAR 1
  • Ali Hakyemez 1 yıl önce Şikayet Et
    Bu nasıl düzen arkadaşlar koskoca oteller Zinciri en büyük inşaat firması sahipleri bir de Türk futbolunun başına gelip ahkam kesiyorlar para hep bunların elinde dolanıyor paraya bu kadar tamah eden para ile iş yapan adamlara verirsen bu makamları ülkede futbol da spor da izleyemezsin
    Cevapla