Mesut Özil formalı çocuktan zalim İsrail'e kırmızı kart

Ramazan Bayramı'nın ilk günü Mescid-i Aksa önünde dua ettiğini gösteren Mesut Özil, Filistinli masumlara zulmeden İsrail'e çok büyük bir tepki daha gösterdi.

Mesut Özil formalı çocuktan zalim İsrail'e kırmızı kart
Mesut Özil formalı çocuktan zalim İsrail'e kırmızı kart
GİRİŞ 15.05.2021 00:26 GÜNCELLEME 15.05.2021 00:26
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Fenerbahçeli ünlü futbolcu Mesut Özil, sosyal medya hesabından İsrail'in Filistin'deki sivillere zulmünü anlamlı bir fotoğrafla kınadı.

Mesut Özil formalı minik çocuğun İsrail askerine gösterdiği kırmızı kartlı fotoğraf, dakikalar içinde büyük etkileşim aldı. Ramazan Bayramı'nın ilk günü de Özil, işgalci İsrail'in saldırdığı Mescid-i Aksa'nın önünde dua ettiği fotoğrafı koyarak tepki gösterdi.

"FİLİSTİN'DEKİ KARDEŞLERİM DUALARIM SİZİNLE"

1 gün önce Mesut Özil, sosyal medya hesaplarından Mescid-i Aksa'daki Kubbetu's Sahra fotoğrafı ile dua ettiğini gösteren fotoğrafını paylaşarak şunları söyledi:

"Tüm Müslümanların Ramazan Bayramı'nı kutlarım. Bu mübarek aydaki oruçlarımız ve dualarımız kabul olsun. Dualarım bugün bayramı barış içinde kutlayamayanlarla. Filistin'deki kardeşlerim dualarım sizinle."

ETİKETLER
Mesut özil
YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Fenerli 1 ay önce Şikayet Et
  Mesut seni seviyoruz.Mazlumların sesi oldun.Tam takımına geldin.Türk futbolunun mazlumu da Fenerbahçe oldu.Ülke futbolunun Doğu Türkistanı ve Filistini Fenerbahçedir.Yıllardır eziyorlar.
  Cevapla
 • Haber 1 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun Mesut.Ülke futbolunda Filistinli muamelesi gören Fenerbahçe yi de inşallah şampiyon yaparsın.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  Mesut adam gibi adam. Onun Twitter’da milyonlarca takipçisi var ve Hz. Ali efendimizin dediğini yapıyor. "Bir zulme engel olamıyorsanız, Onu herkese duyurun! diye buyurmuş Hz. Ali
  Cevapla
 • Müslüm 1 ay önce Şikayet Et
  Mesut bir futbolcudan çok daha öte...(Yani Mesut sadece top bişinde koşan bir adam olmaktan çok daha öte bir kişiliğe sahip. ) Bir İnsanın büyüklüğü hak bir davada gösterdiği dimdik duruşundan belli olur... Mesut u ğözümuzde kahraman yapan bu işte...
  Cevapla
 • Aydın aydın 1 ay önce Şikayet Et
  ALLAH razı olsun kardeşim adamsın vesselam
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle