Rüştü Reçber'in eşinden yeni açıklama geldi!

Geçtiğimiz haftalarda Amerika'dan dönen ve karantina kurallarına uymayan Işıl Reçber'e sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyürken, Reçber konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

Rüştü Reçber'in eşinden yeni açıklama geldi!
Rüştü Reçber'in eşinden yeni açıklama geldi!
GİRİŞ 30.03.2020 09:47 GÜNCELLEME 30.03.2020 09:49
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Işıl Reçber, eşinin salgına yakalandığını, "Rüştü'yü covid-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunmaktayız. Şoktayız! Eşim önce Allah'a sonra, sonra Türk hekimlerine emanet. İnşallah bu kötü günler geçecek. Ben, kızım Tuana ve oğlum Mehmet Burak'ın testleri ise negatif çıktı. İşin en zor tarafı; Rüştü'nün yanında olamamak" sözleriyle duyurmuştu.

Bunun üzerine geçtiğimiz hafta Amerika'dan gelen ancak buna rağmen 14 gün kuralına uymayıp, sahibi olduğu güzellik merkezine giden Işıl Reçber'e sosyal medya üzerinden tepki yağdı. Işıl Reçber, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

"RÜŞTÜ BİRKAÇ KEZ DIŞARI ÇIKTI"

"Ben kızım ile 3 hafta önce Amerika'dan döndüm. Bu süreçte sadece bir kere dışarı çıktım ve ortağı olduğum sağlık merkezine bir saatliğine gittim. Orası asla güzellik salonu değil. Amerika'dan geldikten sonra Rüştü ile odalarımızı bile ayırmıştık. Evde tam karantina altındaydık. Rüştü işleri nedeniyle birkaç kez dışarı çıkmak zorunda kaldı. Son bir haftadır da evdeydi."

"RÜŞTÜ'YÜ ZORLA HASTANEYE GÖTÜRDÜM"

"Geçen cuma (27 Mart) Rüştü, kaslarının ve başının ağrıdığını söyledi. Cumartesi de hızla ateşi yükseldi, üşümeye ve öksürmeye başladı. Bu durum beni endişelendirdi. Rüştü'yü zorla hastaneye götürdüm. Hemen tedavi altına aldılar. Sonrasında hiç görmedim. Yattığı kata çıkartmıyorlar. Hatta telefonla bile konuşturmuyorlar. Doktorlar ilk 72 saatin çok kritik olduğunu belirtti."

"İNSANLARIN YAZDIKLARINI OKUMUYORUM, YETER Kİ KOCAM İYİLEŞSİN!"

"İnanın yazılanları hiç okumuyorum. Vaktim de yok, enerjim de. İstediklerini yazsınlar, çizsinler. Yeter ki, eşim bir an önce iyi olup evine dönsün. Benim vicdanımdan önce kendilerini sorgulasınlar. Cumartesi sabaha kadar telefonlarım susmadı. İnanıyorum ki, insanların sevgisi ve duası Rüştü'yü iyileştirecek."

 

 

YORUMLAR 8
 • kutahyali 1 yıl önce Şikayet Et
  kendi düşen ağlamaz başına musibet geldimi de Allah deriz neden bunlar diye sormayiz
  Cevapla
 • kevser 1 yıl önce Şikayet Et
  ağzı olan konuşuyor
  Cevapla
 • Adnan 1 yıl önce Şikayet Et
  üfürükçü seni
  Cevapla
 • Nazım KARAMEHMET 1 yıl önce Şikayet Et
  İllaki kuralları çiğnersek olacağı budur.Burnu doğrusuna gitmeyi seven bir toplumuz maaalesef.
  Cevapla
 • vedat 1 yıl önce Şikayet Et
  tabi canim hactan gelenler zorunlu karantina, yurtdisindan gelen sosyeteler ayri muamele, hala eski kafa hala eski zihniyet. yaziklar olsun bu kararlari verenlere.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle