FETÖ firarisi Arif Erdem'in nerede olduğu ortaya çıktı

FETÖ firarisi Hakan Şükür, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Galatasaray-Başakşehir maçını daha önce Başakşehir'i çalıştırmış Arif Erdem ile seyrettik." diye yazdı. Böylelikle bir süredir nerede olduğu konuşulan FETÖ firarisi Arif Erdem'in de ABD'de olduğu anlaşıldı.

FETÖ firarisi Arif Erdem'in nerede olduğu ortaya çıktı
FETÖ firarisi Arif Erdem'in nerede olduğu ortaya çıktı
GİRİŞ 23.11.2019 00:38 GÜNCELLEME 23.11.2019 00:39
Bu Habere 25 Yorum Yapılmış

Hakkında tutuklama kararı bulunan FETÖ firarisi Arif Erdem'in, birçok FETÖ üyesi gibi ABD'de olduğu ortaya çıktı.

 

 

FETÖ'CÜ HAKAN ŞÜKÜR İLE BİRLİKTE MAÇI İZLEMİŞLER

FETÖ firarisi Hakan şükür, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Galatasaray-Başakşehir maçını daha önce Başakşehir'i çalıştırmış Arif Erdem ile seyrettik. Hem onun söyledikleri ve benim söyleyeceklerim, hem de bu maçın yorumları ile 22.30 da beraber olalım. Gidişat golsüz ama anlatacak çok şey var" diye yazdı."GÜLEN'İN ARTIK SUYUNU İÇTİĞİ İDDİASIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ"

Eski futbolcu Arif Erdem de FETÖ firarileri arasında bulunuyor. Erdem, eski milli futbolcular İsmail Demiriz ve Uğur Tütüneker ile birlikte "silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçundan yargılanıyor. Erdem, son olarak, FETÖ elebaşıyla fotoğrafları ve Gülen'in artık suyunu içtiği iddiasıyla gündeme gelmişti.
 

ETİKETLER
hain arf
YAZDIR
YORUMLAR 25
 • CAN BAR 1 yıl önce Şikayet Et
  Geçen bir cezaevinde ağırlaştırılmış müebbet yiyen 4 asker in girdiği ALES sınavında gözetmenlik yaptım Yemin ediyorum adamlar benden daha mutlu ve umutluydular Gidişata dikkat etmek lazım hiç bitmediler umutlarınınhiç yitirmemişler
  Cevapla
 • Vatandaş Rıza 1 yıl önce Şikayet Et
  Vatansız hainler
  Cevapla
 • Ruhi 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların kellesine ödül vereceksin 2 günde gebertirler.
  Cevapla
 • Fatih 1453 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu adamlar kahve içip maç yorulmasın, bunlara kananlar, hapiste ceremesini çeksin ama bu adamlara toz kondur asın, fetöşlük böyle akılsızlık işte.
  Cevapla
 • Lazrail 53 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar pisliğin teki bunları yok edeceksin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle