Enver Cenk Şahin: Paylaşımı sil dediler silmedim

Instagram hesabından, "Kahraman Mehmetçiğimizin ve ordumuzun yanındayız" şeklinde bir paylaşım yapan Enver Cenk Şahin, Almanların hışmına uğramıştı. Şahin, tüm baskılara rağmen geri adım atmadı.

Enver Cenk Şahin: Paylaşımı sil dediler silmedim
Enver Cenk Şahin: Paylaşımı sil dediler silmedim
GİRİŞ 14.10.2019 14:33 GÜNCELLEME 14.10.2019 14:34
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Alman hükümetinden korkan İlkay Gündoğan ile Emre Can'ın "Savaşa karşıyız" açıklaması Türk futbolseverleri şaşkına uğratırken, Enver Cenk Şahin'in Barış Pınarı Harekatı'nı vermiş olduğu destek herkesi gururlandırdı.

 

 

Instagram hesabından, "Kahraman Mehmetçiğimizin ve ordumuzun yanındayız. Dualarımızla sizinle" şeklinde bir paylaşım yapan Şahin'e, kulübünden uyarı gelmişti.

Saint Pauli Kulübü, bu paylaşım üzerine resmi sitesinden bir açıklama yapmış ve şu ifadelere yer vermişti: "Perşembe günü Enver Cenk Şahin, kişisel Instagram hesabından Türk ordusunun Suriye'ye operasyonuyla ilgili bir paylaşım yaptı. Bu tarz paylaşımlar kulübün değerleriyle uyuşmuyor ve bu konuda Enver Cenk Şahin'i uyardık. Bu konu çözüme ulaşana kadar daha fazla açıklama yapılmayacaktır. Savaşa hayır."

 

 

KULÜPTEKİ DURUMU BELİRSİZ

Konuyla ilgili bir açıklama yapan 25 yaşındaki futbolcu, "Paylaşımını sil dediler silmedim." dedi. Türkiye'ye dönen Şahin, kulüpteki durumunun ilerleyen günlerde netlik kazanacağını söyledi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • trabzonsporlu 8 ay önce Şikayet Et
  ilkay gündoğan ile emre can zaten Türk olsalar milli formayı giyerlerdi ben onları Türk olarak görmüyorum ki kendiler de yorumlarında belli etmiş
  Cevapla
 • İbrahim 8 ay önce Şikayet Et
  Helal sana çocuk.. Senin bu duruşun onurdur, hatsiyettir, şereftir. Sen para için ülkeni satmadın. Ama ilkay ve emre euro için ülkelerini sattılar. Kanı bozuk kansızlar. Yarın başka şeylerde satar bu vatansızlar.
  Cevapla
 • ReisEmir 8 ay önce Şikayet Et
  İlkay ile Emre Can adamlık öğrensin senden
  Cevapla
 • almuslu 8 ay önce Şikayet Et
  Emrecan ile ilkay adam olsaydı kendi milli takımlarında oynardı..
  Cevapla
 • Adam 8 ay önce Şikayet Et
  Adamsın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle