'Sergen Yalçın'ı çekirdek şişmanlattı!'

Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden olan ve taraftarın çok sevdiği Pancu, yıllar sonra Sergen Yalçın ile ilgili itirafta bulundu.

'Sergen Yalçın'ı çekirdek şişmanlattı!'
'Sergen Yalçın'ı çekirdek şişmanlattı!'
GİRİŞ 12.09.2019 10:40 GÜNCELLEME 12.09.2019 19:40
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Rumen futbolcu, Lucescu'nun Sergen Yalçın'a kilo aldırdığı için çekirdek yemesini yasakladığını açıkladı. Romanya'nın ProSport kanalına konuşan 'Kadıköy Panteri' Pancu, Sergen Yalçın'la ilgili çok ilginç anılarını paylaştı.

 

 

"LUCE, SERGEN'E ÇEKİRDĞİ YASAKLAMIŞTI"

Pancu yaptığı açıklamada; "Teknik açıdan kendimi Sergen'in önünde açıkça yetersiz hissettim. Ancak bir artım vardı, ben daha atletiktim. Fiziksel olarak daha güçlü hale geldim. Sergen orada bir markaydı. Onu taklit etmek zordu. Ancak çok kiloluydu. Çünkü çok fazla çekirdek yiyordu. Lucescu, çekirdeğin onu yağlandırdığını söyledi ve çekirdek yemesini yasakladı. Ayrıca Sergen'e, '10 kilo vereceksin' diye şart koştu." ifadelerii kullandı.

 

 

BEŞİKTAŞLILARA MESAJ GÖNDERMİŞTİ

Bu arada Pancu, kısa bir süre önce "Benim için Beşiktaş taraftarı dünyada bir numaradır. Başka bir yerde karşılaşmayacağınız bir atmosfer oluşturuyorlar. Eski stadyumlarının üzeri kapalı olmamasına rağmen ses rekorunu ellerinde tutuyorlardı. Yeni stadyumu henüz görmedim ama nasıl olduğunu hayal edebiliyorum. Bir zamanlar harika zamanlar geçirdiğim stadı yeniden görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum" ifadelerini kullanmıştı.

KAYNAK: TÜRKİYE

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Eyu 10 ay önce Şikayet Et
  Cekirdek eyudur eyu
  Cevapla
 • Ahmet bjk 10 ay önce Şikayet Et
  Pancu severiz seni ama kendini sergenle kıyaslaman hiç olmadı onun gibisi dünyada sayılı sen nereden onun tekniğine yetişeceksin
  Cevapla
 • Rebelboy1903 10 ay önce Şikayet Et
  Şu adamı bir fb maçında davet edin ve gelsin :D
  Cevapla