Sahaya giren Youtuber'a büyük şok!

İstanbul’da dün oynanan UEFA Süper Kupa finalinin 14. dakikasında tribünden sahaya atlayan Youtuber Ali Abdüsselam Yılmaz, yaptığı hareket nedeniyle abone kaybediyor.

GİRİŞ 15.08.2019 12:33 GÜNCELLEME 15.08.2019 13:00
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

YouTube'da 4 buçuk milyondan fazla abonesi, Instagram'da ise 1 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla sosyal medyanın gündeminde olan Fester Abdü, son olarak milyonlarca kişinin canlı takip ettiği UEFA Süper Kupa maçında sahaya atlamasıyla adından söz ettirdi. Fester Abdü adı ile bilinen YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın davranışı tepki çekti.

Bir gecede 57 bin 777 abone kaybetti

Twitter’da #DeliMiNeSanaYakışmadı ve #10MilyonTLCezaVerilsin hashtagleri ile trendtopic (TT) olan Fester Abdü’nün dün Youtube'de 4 milyon 583 bin 41 abonesi bulunurken sabah saatlerinde abone sayısı 4 milyon 525 bin 264’e düştü.

Bir gecede 57 bin 777 abone kaybeden ve kaybetmeye devam eden Youtuber için bazı vatandaşlar sosyal medyaya kanalın takibinden çıktıkları fotoğrafları paylaşmaya başladı.Youtuber'in 1993 yılında Adana'da dünyaya geldiği, ilk ve ortaokul eğitiminin ardından Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Bölümünden mezun olduğu öğrenildi.

 

 

YORUMLAR 36
 • Esa 2 yıl önce Şikayet Et
  Yahu bu hastalık oldu bu işe bir el atın. İzlemek için şarlatan oldu millet çoluk çocuk etkileniyor. İnsanlar ne uğruna olursa olsun kendini buhadar rezil etmemeli.
  Cevapla
 • Ecdat 2 yıl önce Şikayet Et
  youtube hesabını elinden alın veya kapatın
  Cevapla
 • adem 2 yıl önce Şikayet Et
  bu bırbır youtubırlar abone kazanmak için süreklı bir sapkınlık üretmek durumunda . üretecek birşey bulamayınca edepsizliğin dibine vurucak birşey yapacak. buda öyle bişi. rtük bunlarida kontrol etmeli vergiye baglanmalı. eğitici ögretici birsey yoksa malmal mallıklari seyredilmemeli.
  Cevapla
 • birisi 2 yıl önce Şikayet Et
  cahillik başa bela
  Cevapla
 • Murat 2 yıl önce Şikayet Et
  4 buçuk milyon takipçisi var baya çok para kazanıyordur para cezası onun için günlük kazancı olur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle