Hakan Şükür kendisine hain diyenleri tehdit etti!

FETÖ'nün firari isimlerinden biri olan ve kaçarak sığındığı ABD'den her fırsatta Türkiye aleyhine paylaşımlar yapan örgüt mensubu Hakan Şükür bir kez daha tehdit diline başvurdu.

Hakan Şükür kendisine hain diyenleri tehdit etti!
Hakan Şükür kendisine hain diyenleri tehdit etti!
GİRİŞ 23.05.2019 13:54 GÜNCELLEME 23.05.2019 14:01
Bu Habere 220 Yorum Yapılmış

Firari durumunda bulunduğu ABD'den Türkiye'ye ilişkin paylaşımlar yapan Hakan Şükür, ülkemizde FETÖ'cüler hakkında 'Hain, terörist' diyen herkesi kayıt altına aldıklarını öne sürdü.

 

 

İnsanları fişleme konusunda mahir olan FETÖ'nün mensubu olan Şükür, Twitter adresinden şu mesajı paylaştı:

"He bu arada, başkasının ağzı ile konuşup hain, terörist deyip binlerce haber yapan, caps hazırlayan herkesi de kayıt altına alıyoruz. O zaman ağababalarınız mahkeme masraflarını ve tazminatları öder zannetmeyin. Tekraren; yalanın acelesi vardır; hakikat sabırlıdır."

 

 

Gazeteci Nedim Şener tepki gösterdi

FETÖ'cü Şükür'ün bu paylaşımının ardından kısa sürede çok sayıda sosyal medya kullanıcısı mesajın altına yorum yazarak, "Siz kimsiniz, kime terörist diyenleri kayıt altına alıyorsunuz" sorusunu yöneltti.

Gazeteci Nedim Şener de FETÖ'cü Şükür'ün mesajları üzerine kendi Twitter adresinden bir paylaşımda bulundu.

Şener, "Ne oldu? Hani fişliyordun, caps alıyordun FETÖ'cü Hakan Şükür. Şimdi de engelledin mi? Nerede sende dediğini yapacak o yürek. Hadi engelledin de niye yazdığını sildin? O bedenin de kendi kullanacağın beynin yok biliyorum, yüreğini de mi kaybettin korkak" mesajını paylaştı.

ETİKETLER
hakan şükür
YAZDIR
YORUMLAR 220
 • tora 1 yıl önce Şikayet Et
  "kayıt altına alıyoruz" daki biz öznesi Abd, cıa muhtemelen. vatansız birinin öznesi ne olabilir... acıyorum bu vatansızlara... şimdi ot gibi dünyanın öbür ucundan bakarsınız. bu topraklarda lanetlendiniz.
  Cevapla
 • Kürt 1 yıl önce Şikayet Et
  Haiiinnnn
  Cevapla
 • Hüdavendigar 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamlar Türk yargısını iplemeyip yurtdışına kaçıyor, yargıya hakaret ediyor ama ne hikmetse bunlara iki kelam edildiğinde herifler bi dava açıyor ve ne hikmetse o iplemedikleri Türk Yargısı bunları haklı bulup, vatandaşın ümüğüne çöküyor. Bunların bu davaları bile dikkate alınmamalı.
  Cevapla
 • Cann 1 yıl önce Şikayet Et
  Neyle tehdit ediyorsun şükürsüz hakan şikemi yaparsın bizede yoksa yalandan kendini yere atip penaltımı alırsın yoksa villâmı satmazsın ne yapabilirsin söylesene allah için çok merak ettim
  Cevapla
 • a a 1 yıl önce Şikayet Et
  15 temmuzda özel harekette ölen polislerin kanı onu ve onun gibilerinin yedi ceddini boğsun.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle