15 Temmuz gecesi ışıkları yanmıştı! Sırrı çözüldü

Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, "Stadyumun ışıklarının dimdik ayaktayız imajı vermek amacıyla yakılmıştır" dedi.

15 Temmuz gecesi ışıkları yanmıştı! Sırrı çözüldü
15 Temmuz gecesi ışıkları yanmıştı! Sırrı çözüldü
GİRİŞ 19.08.2016 15:02 GÜNCELLEME 19.08.2016 15:02
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve Paralel Devlet Yapılanması (PDY)'nin başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi akşamı yakılan stadyum ışıklarının neden yakıldığı ortaya çıktı. 

Giresun'da bazı sosyal medya hesaplarında ve bir kısım kamuoyunda darbe girişimi gecesi sabaha kadar yanan Atatürk Stadı ışıklarının 'FETÖ'cü darbecilerin helikopterinin rahatlıkla inip kalkması için zemin hazırlandığı' iddiasında bulunuluyordu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut iddiaların gerçekle alakası olmadığını ifade etti.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada Bulut, "Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan gelen talimat ile stadın ışıklarının yakıldı. Sadece Giresun'un değil ilçelerdeki stadyumlarında aynı şekilde ışıklarının yakıldı. Stadyumun ışıklarının dimdik ayaktayız imajı vermek amacıyla yakılmıştır" dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Abdullah 3 yıl önce Şikayet Et
    Ben farklı düşünüyorum, Gel Buraya in Şeklinde olabilir :)
    Cevapla
  • gaddar 3 yıl önce Şikayet Et
    sokak kedileri karanlıktan korkmasın diye yakmışlardır. kanser hücreleri tamamen temizlenmeli. yoksa amaliyatın hiçbir faydası olmaz
    Cevapla