"Konuşursam Aziz Yıldırım sokağa bile çıkamaz"

Bir süredir F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile arasında yaşanan gerilim nedeniyle kızgın olan Volkan Ballı, zehir zemberek ifadelerde bulundu.

"Konuşursam Aziz Yıldırım sokağa bile çıkamaz"
"Konuşursam Aziz Yıldırım sokağa bile çıkamaz"
GİRİŞ 27.09.2012 10:44 GÜNCELLEME 27.09.2012 10:44
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

F.Bahçe'nin eski İdari Menajeri Volkan Ballı, Akşam Gazetesi'nden Mehmet Emin Uluç'a birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte gazetede yer alan o haber;

Tarih 19 Eylül 2012... Yer Sapanca'da otoban üzerindeki bir dinlenme tesisi. Yolda kısa bir mola vermiştim ki aynı mekanda F.Bahçe camiasının tanınan simalarından eski İdari Menajer Volkan Ballı ile karşılaştım. Kendisine selam verdim, hal hatır sordum. Söz çok dolanmadan F.Bahçe'ye geldi ve sonrasını ağzım açık dinledim.

Ballı'nın söyledikleri hafızama adeta kazındı. İşte şimdi o sözleri sizlerle paylaşıyorum. Meğerse Volkan Ballı ne kadar doluymuş da haberimiz yokmuş! Alex polemiğinde kendisini isim vermeden eleştiren Aziz Yıldırım'ın adı geçtiği anda öfkeden kızaran Ballı, içini dökmek için beklemedi, direkt konuya girdi.

"Aziz Yıldırım hastalıklı ruh! Kesinlikle normal değil. Narsist biri. Açın sözlüğü bu kelimenin karşısında yazan açıklamaların hepsini onda bulabilirsiniz. Şeker hastalığı bahane, o iyi bir insan değil. Eleştiriye tahammül edemiyor. Herkese saldırıyor. Hakkında olumsuz konuşanları F.Bahçe düşmanı ilan ederek hedef gösteriyor. Yahu herkes mi kötü? Herkes mi düşman? O kadar insanla çalıştı, ayrılanların hepsini muhalif ilan etti. Şimdi beni de muhalefetin sesi olarak göstermeye çalışıyor. Ama ben muhalif değilim. Taraftar beni biliyor. Ona inanmazlar..."

"Aziz Yıldırım'la 7 sene çalıştım. Tanışıklığımızın mazisi ise 15 yılı bulur. Benim hakkımda bir sürü olumsuz şey söylüyor. Sarhoş olduğum iddia ediliyor. Bunların hiçbirisi doğru değil. Hem madem ben söyledikleri gibi kötü bir insandım. O zaman neden benimle 7 sene birlikte çalıştı? Şunun da çok iyi bilinmesini istiyorum. Kimse beni görevden almadı. Sanılanın aksine ben kendim ayrıldım. Bugünleri gördüm ve gittim. Eğer kulüpte kalsaydım, ben de yargılanırdım. Hapiste olurdum. İnsanları karalamak kolay, önemli olan haklarını teslim etmek. Mesela Alex bunu çok güzel yaptı. Heykel açılışında Hakan Bilal Kutlualp'i onore etmesi çok güzel bir örnektir."

"Bugüne kadar hep sustum, bundan sonra da konuşmayı düşünmüyorum. Ama bilinsin ki, kimseden korkum yok. Aziz Yıldırım bana bir şey yapamaz, bana saldıramaz. O kadar çok şey biliyorum ki, eğer konuşursam sokağa bile çıkamaz. Beni kötü gösterme çabaları da bir işe yaramaz, taraftarlar Volkan Ballı'yı tanıyor, nasıl bir F.Bahçeli olduğumu onlar çok iyi biliyor. Kimseyi benim muhalif, düşman olduğuma inandıramaz. 3 Temmuz'da oluşturulan bir ortam var. Başkanın etrafında müthiş bir kenetlenme vardı ama o da yavaş yavaş eriyor. Çünkü insanlar gerçekleri görmeye başladı.

KAYNAK: AKŞAM

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
Fenerbahçe otel
YAZDIR
YORUMLAR 7
 • HalitBinVelit 7 yıl önce Şikayet Et
  aziz başkan alex konusunda aykuta destek vererek hata yaptı.... ..başkan bu yüzden desteğini kaybediyor?...v.ballı hariçden ötmesin?.
  Cevapla
 • hayatı61tarafa 7 yıl önce Şikayet Et
  erkek adam konuşur diyenler.... bunları aziz efendiniz içinde desenize oda aynı şekil sıkıp duruyodu çünkü ,yok konuşursam dışarı çıkamaz,yok bakkala gidemez,kahvede okeye dönemez,dönse bile elinde patlar falan vesaire gereksiz fenerli yönetici tehditleriyle gündem değiştirme taktikleri işte...
  Cevapla
 • arif kara 7 yıl önce Şikayet Et
  seni adam biliyoruz. böyle konuşucağına açık açık konuş, yarattığın şaibe söyleyeceklerinden fazla olmasın , delikanlı gibi konuş, varsa yamuğu bilelim, konuşmayacaksan boşyere şüphe oluşturma
  Cevapla
 • yaşar ak 7 yıl önce Şikayet Et
  tesbit: . 1- şike davasında tam ve doğruyu bilenler konuşmadı(sadece tapeler vardı.) 2- konuşmak isteyenlerde nasıl korktuğu ortada. 3- çatır çatır şikeyi yapanlar '' şike yaptıkları tescil edildiği halde bir gün hapis yatmıyorsa 4- adalet sistemimizin ölçüsü alınmıştır. 5- şikecilerimiz( ben şikeden nefret ediyorum ama aynı ülkede bulunmamız nedeniyle onlar bizimdir) rütbeli oldular.şike konusunda ders, seminer, brifink ve kitap yazmaya dünya çapında ehildir.ahireti bilmem. 6- bomboş taraftar oldukcada bu böyle devam edecek.
  Cevapla
 • ayhan birol 7 yıl önce Şikayet Et
  konuş o zaman sn ballı. bir fb taraftarı olarak sevdiğim kulübe zarar veren ne zarar vermişse deşifre et ki biz masum taraftarlar kandırılmayalım.ben aziz yıldırımı sadece kulübe kazandırdığı tesisler ve amatör branşlara verilen önem dolayısıyla desteklemiştim.a.yıldırımın tutumu ve ahlakını ben de sevmiyorum.herkesle kavga etmesinden her şeyi bilirim edasından hiç hoşlanmıyorum.varsa bildiğin söyle ki taraftar gerekeni yapsın.ama laf olsun diye konuşuyorsan yararın değil zararın olur a.yıldırımda sayenizde yine aynı şeyleri yapmaya devam eder.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle