Fenerbahçe genç yeteneği 3. Lig'e kiraladı

Fenerbahçe'nin 18 yaşındaki profesyonel futbolcusu Mustafa Emir Akyıldız, kiralık olarak Belediye Kütahyaspor ile sözleşme imzaladı. Mustafa Emir, 1 yıl boyunca kiralık olarak Belediye Kütahyaspor'da oynayacak.

Fenerbahçe genç yeteneği 3. Lig'e kiraladı
Fenerbahçe genç yeteneği 3. Lig'e kiraladı
GİRİŞ 09.07.2024 13:18 GÜNCELLEME 09.07.2024 13:18

Halen eski milli sağ bek Sabri Sarıoğlu'nun çalıştırdığı U-18 Milli takımında da sağ bekin değişilmezi olan ve 27 Nisan tarihinde Suudi Arabistan'a karşı oynanan son maçta 90 dakika görev alan Mustafa Emir Akyıldız, Fenerbahçe'nin Süper Kupa maçında 11'de sahaya sürdüğü kadroda yer aldı.

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Osman Altınkaya, Mustafa Emir'in kiralanmasında Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Kütahyalı Esin Güral Argat'ın özel bir gayreti olduğunu dile getirerek, Argat'a teşekkür etti.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.