Vefa Küçük, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığına adaylığını açıkladı

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Eski Başkanı Vefa Küçük, yüksek divan kurulu başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

Vefa Küçük, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığına adaylığını açıkladı
Vefa Küçük, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığına adaylığını açıkladı
GİRİŞ 16.04.2024 18:08 GÜNCELLEME 17.04.2024 14:02
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Eski Başkanı Vefa Küçük, 27 Nisan'da yapılacak seçimde yüksek divan kurulu başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

Küçük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 34 yıllık yöneticilik tecrübesiyle son kez yüksek divan kurulu başkanlığına aday olduğunu vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

"34 yıldır üyesi olduğum, dünyanın bir numaralı spor kulübümüzde değişik dönemlerde, çok değerli görevlerde bulundum. 7 sene yönetim kurulu başkan vekili, 6 sene Fenerbahçe Futbol A.Ş'de bağımsız üye, 6 sene Fenerbahçe Üniversitesi Başkan Vekili ve 8 sene Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı görevlerini onurla ifa ettim. 3'ü tüzük kongresi, 5'i seçimli kongre olarak toplam 16 kongrenin divan başkanlığını yaptım. 1996 yılında Fenerbahçe yönetim binasını ve 1998 yılında Fenerbahçe yüzme havuzunu, tamamen maliyetlerini tek başıma karşılayarak kulübümüze armağan ettim. 34 yılda edindiğim tecrübe, bilgi ve birikimimle, son kez Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlığına aday oldum."

SeyfullahKAYGUSUZ Haber7.com - Editör
Haber 7 - SeyfullahKAYGUSUZ

Editör Hakkında

1998 yılında Sivas'ta doğdu. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Gazeteciliğe 2016 yılında başladıktan sonra çeşitli TV, ajans ve haber sitelerinde görev aldı. 2021 yılında Haber7.com ailesine dahil oldu. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Spor Editörü' olarak devam etmektedir. Osmanlıca ve İngilizce bilmektedir.
YORUMLAR 15
 • hassoooo 1 ay önce Şikayet Et
  Açken sen, sen değilsin, toprak seni çağırıyor. Ayakta duracak halin yok başkanlığa aday olmuşsun puhahahah
  Cevapla
 • toymaz 1 ay önce Şikayet Et
  sen yaşıyor musun hala
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  Dede çekilin gençler gelsin, sen git torun sev.
  Cevapla
 • Babacan 1 ay önce Şikayet Et
  Bu adam ölmemiş miydi
  Cevapla
 • Kılçık 1 ay önce Şikayet Et
  Bu adam yaşıyormuydu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle