Aziz Yıldırım isyan etti! "Aptalca cümleler"

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, bazı sosyal medya hesaplarında yer alan iddialara tepki gösterdi.

GİRİŞ 29.02.2024 13:53 GÜNCELLEME 29.02.2024 14:22
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, hakkında çıkan haberleri yalanladı. 

Aziz Yıldırım açıklamasında;

"Bugün sosyal medyada yer alan, kaynağı belirsiz, benim ağzımdan çıkmış gibi servis edilmiş, aptalca cümleler içeren ifadeler yalandır.

Benim yaptığım son basın açıklamamdan bu yana herhangi yeni bir açıklamam yoktur.

Bu tip dezenformasyon yaratan ifadelerle terbiyesizlik yapılmaktadır.

Benim son açıklamam ve açıklamayı paylaştığım mecralar bellidir. Kendileri söylemek istediklerini benim üzerimden servis edenlerin bu tip manipülasyonlarına itibar edilmemesini rica ederim." ifadelerini kullandı.


SOSYAL MEDYADA YER ALAN AÇIKLAMALAR NEYDİ?

Sosyal medyada yer alan haberlerde Aziz Yıldırım'ın şu ifadeleri kullandığı iddia edilmişti;
"Ben öyle hadi gelin ekran karşısında tartışalım da demem. Bir gün gelir ansızın bir bakmışlar karşımda oluverirler. Nereden nasıl ayağıma geldiklerini anlayamazlar bile. Herkes haddini bilsin, kirli ellerini Fenerbahçe'den çeksinler."

"Dursun Özbek bugün var yarın yok. Hepsi kukla, birileri getiriyor birileri indiriyor. Buna TFF ve MHK dahil. Şahsıma laf atacak adama da el etek öptürürüm. Bunu çok iyi biliyorlar. Talimat aldıkları yerlerin kökleri kuruduğunda, kaçacak delik dahi bulamayacaklar."
 

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.
YORUMLAR 15
 • Kartal 1 ay önce Şikayet Et
  1-FB'yi 30m. avro borç ile aldın, bırakırken 420 m. avro dedin ama 690 m. avro borç bırakmadın mı? 2-2014de hapisten çıkınca CNN'de "futullahgülen aradı, geçmiş olsun dedi, bende teşekkür ettim" dedin mi, demedinmi?
  Cevapla
 • Fenerli 1 ay önce Şikayet Et
  Sosyal medyada anonim hesaplara inanmayın.
  Cevapla
 • svs58 1 ay önce Şikayet Et
  Toplumu seçim arefesinde germeye yönelik bir büyük oyun bu..bir gsliyim..Aziz Yıldırım çok üst düzey,sayılı bir iş adamı..fb nin başında iken sevmezdim ama,şuan böyle incik boncukla uğraşacak,ülkeye zarar verecek işlere zaman harcayacak biri asla değil...Tüm sıkıntılı işlerin arka planında mutlaka derin bir yapı,siyonist bir tuzak var maalesef..
  Cevapla
 • Oğuz 1 ay önce Şikayet Et
  madem kuklalar kuklacıları söyle de bilelim başkan
  Cevapla
 • Murat 1 ay önce Şikayet Et
  Bi arkadaş bunlara mafya bozuntusu derler diye yazmış bunu delikanlı isen oturduğun yerde yazacağına yüzüne karşı bi söylemeyi denesene, yorum yapın ama yiyemeyeceğiniz lokmayı ağzınıza atmayın, takılır nefessiz kalırsın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle