İsmail Kartal saha içi yardımcılarını belirledi!

İsmail Kartal, takımı rayına sokmak için saha içi yardımcılarını belirledi. Kaptan Mesut Özil beklendiği gibi bu konuda Kartal’ın 1 numarası olacak. Mesut’un dışında ise Luiz Gustavo ve İrfan Can Kahveci ön plana çıkacak.

İsmail Kartal saha içi yardımcılarını belirledi!
İsmail Kartal saha içi yardımcılarını belirledi!
GİRİŞ 14.01.2022 10:45 GÜNCELLEME 14.01.2022 10:45
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Tecrübeli teknik adam, işleri yoluna koymak için en büyük yardımı futbolcularından alması gerektiği görüşünde. İsmail Kartal, bunun için saha içinde kendisine yardımcı olacak isimleri belirledi. Bir numaralı oyuncu beklendiği gibi kaptan Mesut Özil olacak. Dünyaca ünlü yıldızın yetenekleri kadar, arkadaşlarının kendisine duyduğu büyük saygı; takım üzerinde fazlasıyla etkili olmasını sağlıyor. Kartal da bundan yararlanmayı planlıyor.

Başarılı teknik adam ayrıca Mesut dışında yerli İrfan Can kendisine saha içi ve dışında destek verecek isim olarak belirledi. İsmail Kartal’ın önceliklerinden biri de Milli yıldızın performansını ve fizik kalitesini kısa sürede artırmak olacak. Tecrübeli hoca, özellikle Mesut-İrfan ikilisinin formlarını yükseltmeleri halinde hücumda pozisyon üretme sorununu rahatça çözeceklerine inanıyor.

Yabancı futbolcuların liderliğini ise Luiz Gustavo yapacak. Sambacı da zaten Mesut gibi takımın kaptanlarından biri. İsmail Kartal, Gustavo’nun tecrübesi ve lider kişiliğinden sonuna kadar yararlanmayı planlıyor. (Fanatik)

ETİKETLER
ismail kartal
YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Suat60 6 gün önce Şikayet Et
  Başka adam mı bulamamış Gustavo dan beklentisi varsa işi zor....Herife top gelince ben krize giriyom.Resmen adam kendi kendine çalım atıyo top sürerken.
  Cevapla
 • arslan 6 gün önce Şikayet Et
  gustavo diyorsa ilk 5 girmek bile zor olur.bence fb yi ikinciliğe oynatacaksa crespo kesinlikle süper oynuyor yorulmuyor çok çalışkan. berke,osayi,kim,attila,muhammet,crespo,irfancan,rossi,valenci,pelkas,serdardursun takımı yedeklerle şekillenir. 60. dakikalarda hamle olarak ferdi,burak,mesut,berisha yedekten girebilir
  Cevapla
 • FB07 6 gün önce Şikayet Et
  Gustavo’nun pili bitti artık. Emre Belezoğlu’nun dediği gibi tam bir el freni. Cuk oturmuş resmen bu benzetme
  Cevapla
 • Merdoğan 6 gün önce Şikayet Et
  aynen katılıyorum 3.5 sezonda attığmız gollere katkısı 5 ise yrdiklerimize katkısı asgari 20 dir.
  Cevapla
 • Vatandaş 6 gün önce Şikayet Et
  Yılmaz Vural oley
  Cevapla
 • xyz 6 gün önce Şikayet Et
  fanatiği görünce rahatladım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle