Fenerbahçe'den İrfan Can açıklaması! "Bir itiş kakıştan ibaret"

Fenerbahçe'den Göztepe maçının devre arasında koridorda yaşanan Atakan Çankaya ile İrfan Can Kahveci olayıyla ilgili bir açıklama geldi.

Fenerbahçe'den İrfan Can açıklaması! "Bir itiş kakıştan ibaret"
Fenerbahçe'den İrfan Can açıklaması! "Bir itiş kakıştan ibaret"
GİRİŞ 01.12.2021 18:02 GÜNCELLEME 01.12.2021 18:05
Bu Habere 47 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'den Göztepe-Fenerbahçe maçının devre arasında koridorda yaşanan Atakan Çankaya ve İrfan Can Kahveci münakaşasıyla ilgili olarak bir açıklama geldi.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"30 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşen Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu sevklerine ilişkin görüşlerimizi Genel Sekreterimiz Burak Kızılhan bugün yaptığı açıklamalarla değerlendirmişti.

Gün içerisinde ortaya çıkan görüntüler, Genel Sekreterimizin Kulübümüz adına yapmış olduğu açıklama ve tespitlerin ne kadar doğru olduğunu gözler önüne sermiştir.

Görüntülerde sabit olduğu üzere futbolcumuz İrfan Can Kahveci ile rakip oyuncu arasında gerçekleşen diyaloğun kesinlikle bir ‘saldırı’ niteliğinde olmadığı, bir itiş kakıştan ibaret olduğu net bir şekilde görülmektedir.
Maç içerisinde yaşanan ve koridorda devam eden sataşmalardan doğan ikili diyaloğun sonunda yaşananlar futbol sahalarında hemen her hafta karşılaştığımız diyaloglardan farklı değildir.

Bu görüntüler doğrultusunda saldırı niteliği ile PFDK’ya sevk edilen futbolcumuz İrfan Can Kahveci’ye yönelik ilgili kurumun bu yapılan vahim hatayı düzelteceğine inanıyor;

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak oyuncumuzun hakkını sonuna kadar savunacağımızı camiamıza ve tüm spor kamuoyuna bildiriyoruz."

YAZDIR
YORUMLAR 47
 • Doğan 1 ay önce Şikayet Et
  Yok canım bişey yapmamış teselli etmiş sadece ama Atakan çirkefin teki 10 maç ceza almalı. La bi gidin nedir Türk futbolunun sizden çektiği
  Cevapla
 • caner 1 ay önce Şikayet Et
  irfanda bi haller var, hocaya artislenmeler, ona buna satasmalar falan, başakşehirde oynadığın topu oyna yeter, kimseyle tartışmana gerek yok
  Cevapla
 • EsEs 1 ay önce Şikayet Et
  Feneve ceza veremezler zaten ama Göztepe korksun şimdi oyuncu 8-10 maç ceza alır kesin saha kapatma falanda gelir daha
  Cevapla
 • Bakbak 1 ay önce Şikayet Et
  Ayni sey Fb bir futbolcuya yapílsaydí bir itis kalkistan ibaret diyecekmiydi Fb li yonetim?
  Cevapla
 • Kartal 1 ay önce Şikayet Et
  Tabi canım kavga falan yok aralarında şakalaşmışlar!!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle