Ali Şansalan hakkında suç duyurusu

Ankara'da Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği (HUFEDER) üyeleri, Trabzonspor-Fenerbahçe futbol müsabakasını yöneten hakem Ali Şansalan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ali Şansalan hakkında suç duyurusu
Ali Şansalan hakkında suç duyurusu
GİRİŞ 18.10.2021 20:43 GÜNCELLEME 18.10.2021 23:05
Bu Habere 95 Yorum Yapılmış

Ankara'da Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği (HUFEDER) üyeleri, Trabzonspor-Fenerbahçe futbol müsabakasını yöneten hakem Ali Şansalan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ankara Adliyesi'ne gelen Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği (HUFEDER) üyeleri, hakem Ali Şansalan hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu sonrası açıklama yapan, HUFEDER Genel Sekreteri Ali Alper Alpoğlu, karşılaşmada yaşandığı iddia edilen hakem hatalarına ilişkin olarak bütün kamuoyunu tepki göstermeye davet etti. 3 Temmuz'dan itibaren saha dışında da Fenerbahçe'nin mağdur edildiğini söyleyen Alpoğlu, daha önce de Şansalan hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu ifade etti.

"TÜM CAMİALARI TEPKİ VERMEYE DAVET EDİYORUZ"

Alpoğlu, hakem hatalarının ileride diğer kulüpleri de mağdur edebileceğini söyleyerek, tüm camiaları bu duruma tepki vermeye davet etti. Alpoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bütün futbol kamuoyunu, sadece Fenerbahçeliler değil bütün kulüpleri, biz buna tepki vermeye davet ediyoruz. İnşallah savcılık makamında bununla ilgili soruşturma derinleştirilecek. Bizim burada basit bir hakem hatası sebebiyle yapmış olduğumuz bir suç duyurusu yok. Müsabakalarda hakemler elbette hata yapabilir, bunu bilmiyor değiliz. Yalnız 3 Temmuz'dan beri saha dışında çok ciddi bir şekilde Fenerbahçe kulübünü mağdur edilmesi sonucunda eylemler olmuştur. Aynı hakem Ali Şansalan'a geçen sene Konyaspor müsabakasında yine bir suç duyurusunda bulunulmuştu. Biz inanıyoruz ki bu hakem yarın bir gün bir başka camiayı da mağdur edecektir. Sadece bu hakem değil başka bir hakem de başka bir camiayı mağdur edebilir. Biz artık buna bir dur denmesi gerektiğine inanıyoruz. Bütün futbol kamuoyunda Fenerbahçeli, Beşiktaşlısı, Galatasaraylısı, Trabzonsporlusunu artık bu futbolun sahada oynanması için mücadeleye, yapmış olduğumuz bu suç duyurusuna davet ediyoruz." 

YAZDIR
YORUMLAR 95
 • Ahmed 1 ay önce Şikayet Et
  Ali koc beceriksizligini hakemlerin üzerine cekmekten artik vazgecmeli. Aslinda bu kisinicin yargi harekete gecmeli, taraftari resemen kiskirtiyor. Türk futboluna büyük zarar veriyor
  Cevapla
 • İbrahim 1 ay önce Şikayet Et
  Yaw he he
  Cevapla
 • omer ts 1 ay önce Şikayet Et
  hakemin tüm kararları doğru. alıştınız tabi hakemlerle şampiyonluk almaya... bünyeniz adalete alışık değil alerji yaptı normal...
  Cevapla
 • Ufuk Türkeş 1 ay önce Şikayet Et
  Dürüst harbi olun azcık gururunuz varsa , Bu klüp kendi için değil tüm klüpler adına tek başına mücadele ediyor Fenerbbahçeyi diğer klüplerle karıştırma Fenerbahçe ye karşı bütün klüpler bir hareket ediyor hazmedemiyorsanız büyüklüğünü sesinizi keseceksiniz o zaman ezikler. Hepinizle baş eder bu camia merak etmeyin, Bu takım ligde olmasa klüplerin hepsi iflas eder / FENERBAHÇE
  Cevapla
 • Kanarya1907 1 ay önce Şikayet Et
  Bunu yorumu yazarken son 7 yılda Fenerbahcenin Şampiyon olmadığını Hafızanızı biraz Zorlasınız Hatırlarsınız. Hamsiyi Bol Tüketin B12niz Artsın. 2010/2011 Şampiyonu Kanırta Kanırta FENERBAHÇE.
  Cevapla
 • Adalet 1 ay önce Şikayet Et
  Hadi lan ordan kim hakemlerle şampiyon oluyor haşlama bı bak bakalım son 10 yılda kim kimi nasıl kollamis futbol cahili
  Cevapla
 • Belliki gs lisin 1 ay önce Şikayet Et
  Belliki gs lisin
  Cevapla
 • Gözlük tak sen 1 ay önce Şikayet Et
  Gözlük tak sen
  Cevapla
 • dayı 1 ay önce Şikayet Et
  Ali Koç'un şampiyonluğu varmı.
  Cevapla
 • Atlet olur 1 ay önce Şikayet Et
  Bu kabilliyetlerle bu hakem aç kalmaz, adam kırmızı kart vermek için nasıl koştu oda atlet olur.
  Cevapla
 • Sözleşme 1 ay önce Şikayet Et
  İstanbul sözleşmesine taraftar olan bertaraf olur işte böyle daha beter olun
  Cevapla
 • Kaan 1 ay önce Şikayet Et
  Ne alaka
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle