Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a salvo! 'Cesareti varsa...'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Haber Global'de katıldığı programda eski başkan Aziz Yıldırım hakkında sert ifadeler kullandı.

Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a salvo! 'Cesareti varsa...'
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a salvo! 'Cesareti varsa...'
GİRİŞ 31.08.2021 23:20 GÜNCELLEME 31.08.2021 23:22
Bu Habere 20 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın 'Az önce konuştum' programına katıldı. Başkan Koç canlı yayında sarı-lacivertli kulübün eski başkanı Aziz Yıldırım hakkında sert açıklamalar yaptı.

"Pusuda yatan iki ayrı ekip var"

"Pusuda yatan iki ayrı ekip var, bunlardan biri Sayın Aziz Yıldırım'ın ekibi. Fenerbahçe'nin başkanı olmuş bir şahıs, Fenerbahçe'nin kötü gitmesinden medet umuyor. Kendisi açık bir şekilde neler beklediğini söyledi. Tribünlere yollatacağım seni dedi. İşler kötü giderse yollanır başkan"

Ali Koç Galatasaray'ın transferini duyurdu! 'Hayırlı olsun'Ali Koç G.Saray'ın transferini duyurdu! 'Hayırlı olsun'

"Çıkacağım desin, yarın genel kurul çağrısı yaparım"

"Fenerbahçe'nin başkanı olmuş bir şahıs, Fenerbahçe'nin kötü gitmesinden medet umuyor, açık açık söylüyor. Bir nevi darbe bu. Sandık orada, seçimler ortada. Biri başkan olmak istiyorsa sandık orada. Er meydanına çıksın. Çıkacağım desin, yarın genel kurul çağrısı yaparım"

Ali Koç iki ayrılığı açıkladı! 'Kesin olarak gidiyor'Ali Koç iki ayrılığı açıkladı! 'Kesin olarak gidiyor'

"Cesareti varsa istediği yerde, istediği zaman konuşalım"

Defalarca dedim, çıkalım konuşalım karşılıklı dedim. İstediğiniz yerde çıkalım. O olmadı. Son seçimde de artık ben yeter dedim. Hala talebime cevap yok. Cesareti varsa ve kulübe dediği kadar aşıksa... Şahsi ihtirasları kulübün ötesine geçmiştir. Cesareti varsa istediği yerde, istediği zaman konuşalım.

YORUMLAR 20
 • F.B 1 yıl önce Şikayet Et
  ali koç gerçekten hiç bir şey bilmiyorsun senin yüzünden futboldan soğuduk ne transfer biliyon nede futbolu takımı batırdın bırak git .aziz yıldırım zamanındaki takım ile şimdi çok fark var aziz yıldırım işini bilen biriydi.
  Cevapla
 • 49 MUŞ 1 yıl önce Şikayet Et
  Ali koç boş bir adamsın.
  Cevapla
 • ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  aziz paşanin hakkindan gelen tek adam ali goç
  Cevapla
 • Bozok 1 yıl önce Şikayet Et
  Ali koç gündem değiştirme fener bu senede sene şampiyon taraftara bir yıl sabredin dedin üç yıl oldu boş konuşma hesap ver bedel öde görevi hak edene bırak...
  Cevapla
 • Taraftar 1 yıl önce Şikayet Et
  Aziz Yıldırım'ın tırnağı bile olamaz, bir iki maç kazandı hemen havalara girdi gezici piyonu.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle