Ümit Özat: Bu yaştan sonra Cimbomlu olma

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat, Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasındaki tartışmaya dahil oldu.

Ümit Özat: Bu yaştan sonra Cimbomlu olma
Ümit Özat: Bu yaştan sonra Cimbomlu olma
GİRİŞ 25.06.2021 23:36 GÜNCELLEME 25.06.2021 23:38
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım'la mevcut başkan Ali Koç arasındaki tartışma, Genel Kurul'da Koç'un yaptığı sert konuşmayla devam etti. 

Geçtiğimiz günlerde basın toplantısı düzenleyerek Ali Koç yönetimini başarısızlıkla suçlayan ve çeşitli iddialarda bulunan Aziz Yıldırım'a başkan Koç'tan yanıt geldi.

Yıldırım'ın iddialarını sert bir dille yalanlayan ve kendisini iddiaları tartışmak için FB TV'ye davet eden Ali Koç, "Israr ediyorum. Bu teklifimi kabul etmezseniz maça falan da gelmeyin. TV'ye çıkacağız, aklınızdaki bütün iddiaları masaya dökün bakalım, medyada çok sevdikleriniz de var da onları da getirin ama tek bir şartım var; FBTV'de olacak." dedi.

Sözlerini sürdüren Koç, Şükrü Saraçoğlu tribünlerinde yapılan "Ayağa kalkmayan Cimbomlu olsun" tezahüratına atıfta bulunarak "Maçlarda ayağa kalkmayan şöyle şöyle olsun diyoruz ya. Beni mahkemeye vermezseniz öyle olun. FB TV'ye gelmezseniz öyle olun." ifadelerini kullandı.

Bu sözler üzerine sosyal medya hesabından bir tweet atan Ümit Özat, eski başkan Aziz Yıldırım'a seslenerek "Sayın Ali Koç’un Fenerbahçe TV’ye katılma teklifi çok makul. Hadi Aziz başkan Bu yaştan sonra Cimbomlu olma!" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR 7
 • süleyman şah 1 yıl önce Şikayet Et
  iki inatçı keçi köprü üzerinde kaşılaşmışlar,önce ben geçeceğim diye inatlaşınca kafa kafaya çarpışmışlar,sonra ikisi birden cumburlop dereye düşmüşler...:)
  Cevapla
 • Cumhur 1 yıl önce Şikayet Et
  Vallahi ne diyeyim Aziz Yıldırım'ı õzlemişim.Meydan boş kalmıştı.
  Cevapla
 • FM.. 1 yıl önce Şikayet Et
  Futbolculuğun beş para etmezdi ,teknik direktörlüğü de beceremeyenler gibi yorumcu olmaya çalıştın olmayınca gündeme gelmek için ikide bir GALATASARAYA laf atıyorsun. Git kendi mahallende oyna.
  Cevapla
 • msy 1 yıl önce Şikayet Et
  Bi sen eksiktin zaten şak şak ümit özat brak fenerbahçe taraftarı seni kaptan olarak hatırlasın
  Cevapla
 • Kupaya hasret Fenev 1 yıl önce Şikayet Et
  Siz kimsiniz de Cimbomlu olacaksınız lolipoplar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle