Ali Koç listesini açıklıyor! Aziz Yıldırım...

Fenerbahçe'de bir yıl daha başkanlık yapmak isteyen Ali Koç'un yönetim kadrosunda Aziz Yıldırım döneminden isimlere yer vereceği öğrenildi.

Ali Koç listesini açıklıyor! Aziz Yıldırım...
Ali Koç listesini açıklıyor! Aziz Yıldırım...
GİRİŞ 18.05.2021 11:08 GÜNCELLEME 18.05.2021 11:15
Bu Habere 50 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe’deki ilk dönemi hayal kırıklıkları içinde geçen Başkan Ali Koç, seçim öncesi kollarını sıvadı. Sarı lacivertlilerde gözler teknik direktör kararına çevrilirken Koç'un seçim hamleleri de epey konuşulacak gibi.

Perşembe günü saat 15.00’te Saracoğlu’nda düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylığını açıklayacak olan Koç, yönetim kurulunu baştan aşağı yenileyecek.

ÜST ÜSTE İSTİFALAR

Göreve geldiği ilk günden beri “Zayıf yönetim” eleştirilerine maruz kalan Koç’un eli Metin Şen, Semih Özsoy, Belgin Aral ve Esra Nazlı Ercan’ın istifalarıyla zayıflamıştı.

2 YÖNETİCİ LİSTE DIŞI

Burhan Karaçam ve Şaban Erdikler’in de uzun süredir yönetim kurulu toplantılarına katılmaması iç sıkıntıların dışa vurumu olarak yorumlanıyordu.

YÖNETİMDE BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER

Bütün baskılara rağmen yönetim kurulunda değişikliğe yanaşmayan Başkan Ali Koç’un seçim listesinde, Erol Bilecik, Sevil Zeynep Becan, Ömer Okan, Ozan Korman Tarman, Tankut Turnagoğlu, İlker Dinçay ve Turhan Şahin gibi önemli isimlere yer vermeyeceği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM DÖNEMİNİN YÖNETİCİLERİ

Ali Koç listesine Ruşen Çetin, Sina Afra ve Mehmet Dereli’nin yanı sıra Aziz Yıldırım döneminde görev yapan Ömer Temelli, Metin Doğan ve Raif Dinçkök’ü de dâhil edecek.

MEHMET ALİ AYDINLAR VE HAMDİ AKIN

Ancak asıl bombalar Mehmet Ali Aydınlar ile Hamdi Akın.

Koç’un bu iki dev isme teklif götürdüğü iddia ediliyor.

(Türkiye)

YORUMLAR 50
 • Sami 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP de Kılıçdaroğlu , FB de Ali Koç , Allah eksikliklerini vermesin. :))))
  Cevapla
 • Hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  Geçti borun pazarı
  Cevapla
 • İğneci 1 yıl önce Şikayet Et
  Demek ki bazen parayla saadet olmuyormuş . ayrıca elinde sopa da olacakmış.
  Cevapla
 • Ali Candan 1 yıl önce Şikayet Et
  Emre Belezoğlu ve tayfasını futbol takımından göndermediği sürece kim gelirse gelsin hiç birşey değizmez...
  Cevapla
 • yaş 49 1 yıl önce Şikayet Et
  Fener başımıza bela oldu.onun taraftarı ollduğumuz için çok işkence çekktik.böyle bir kluup dünyada yok.kendi taraftarını öldüren fenerden başka klup yok.ençook zoruma giden önemli bir maçı ve başaarı getireecek bir maçı hiçbir zaman almamıştır.önemli maçlarda tam fiyasko...gerçekten fenerli oduğumuz için şanslı değiliiz...
  Cevapla
 • Harun ÇETİNEL 1 yıl önce Şikayet Et
  Yorum süper olmuş FENERBAHÇE bu sezon alması gereken hiç bir maçı almadı ne suya dokundu ne sabuna yalnız Alpay'in kendi gayretiyle topladığı 18 puan hariç o kardeşimiz hakikaten övgüyü haketti ALLAH yolunu açık etsin. Ali Koç devam edecek ise Şenol GÜNEŞ, Fatih TERİM , Mustafa DENİZLİ üçünden birini dışarıdan alacak ise çok ünlü hoca alınması lazım Morino olabilir Lucescu olabilir Löv süper olur
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle