Fenerbahçe’nin yıldızı, Türk vatandaşlığına geçti

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı'nın Kübalı oyuncusu Melissa Teressa Vargas, Türk vatandaşlığına geçti. Vargas bundan sonra milli takım için de ter dökecek.

GİRİŞ 10.04.2021 00:43 GÜNCELLEME 10.04.2021 10:06
Bu Habere 35 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da bulunan Vahdettin Köşkü'nde Türkiye Voleybol Federasyonu’nu kabul etti.

A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, İspanya'da geçirdiği rahatsızlığın ardından  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile ambulans uçakla Türkiye'ye getirilip sağlığına kavuşmuştu.

A Milli Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, İspanya'da geçirdiği rahatsızlığın ardından desteklerini eksik etmeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkürlerini iletti.

VARGAS TÜRK VATANDAŞI OLDU

Heyette bulunan Küba vatandaşı  ve Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Melissa Teressa Vargas Türk vatandaşlığına geçti, Vargas bundan sonra milli takım için de ter dökecek.

Dünyaca ünlü voleybolcular Naz Aydemir Akyol ile Eda Erdem Dündar da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a voleybola olan desteklerinden dolayı teşekkür etti.

YAZDIR
YORUMLAR 35
 • Hakan 3 hafta önce Şikayet Et
  Yahu ne saçmalıyorsunuz? Bir insan Türk vatandaşı olmak istiyorsa ve başarılı bir sporcuysa buyursun olsun ne var bunda yani?
  Cevapla
 • 52 Korganlı 3 hafta önce Şikayet Et
  Yahu arkadaş, kadın veya erkek TÜRK vatandaşı olcaksa olsun. Milli takımda da oynarsa buyursun oynasın. Üzüldüğüm şu, 85 milyonluk ülkemizde biz sporcu yetiştiremiyoruz devşirme sporcu oynatıyoruz. Biraz akıllı spor politikamız olsa ana okuluna ve ilkokullara Beden Eğitimi öğretmeni verilmeli,okullar saat 2 de veya 3 te bitirilip,çocuklar zorunlu 2 saat zorunlu spor ve sanata yönledirilmeli, Spor liseleri artırılsa, BESYO lara tyt ile değilde yetenekle öğrenci seçilse bu ülkeden ne sporcular çıkar.
  Cevapla
 • Mehmet 3 hafta önce Şikayet Et
  Ülkenin her yabancı bundan mı rahatsız oldun
  Cevapla
 • Volkan 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu ülkede sporcu yetismemesinin sebebi maalesefki her sektörde olduğu gibi.. parası olanların çocukları altyapıları rehin almış durumda.. hepsi belli bi seviyeye gelip çöp oluyor.. yeteneği olanlara baba parası olmadigindan sıra gelmiyor. . Yoksa bedenen güçlü bir ırktan geliyoruz.. bir de tabi dış ülkelerin bize gıda diye soktukarı var. Geri Bırakılıyor fidanlarimiz.
  Cevapla
 • Hikmet C. 3 hafta önce Şikayet Et
  Milli olmanın dünyada bazı şartları var. Bu şartlarda yok ben vatandaşlığa geçeni ve bu şartları taşıyanı oynatmayacağım diyorsan ayrı. Sporda yok ben Irk takımı kuracağım diyorsan yine ayrı. Türk vatandaşlığına geçmek isteyecek kişiye ben seni kabul etmiyorum sindiremedim sen milli olamazsın mi diyeceksin. Aklınca. Boş boş yorumlar. Yalnız haberde ben mi kaçırdım bilmiyorum. Hangi ülke vatandaşıymış.
  Cevapla
 • Muratkhan 3 hafta önce Şikayet Et
  Küba
  Cevapla
 • MUSTAFA öksüz 3 hafta önce Şikayet Et
  Kardeşim diyelimki ronaldo tūrk vatandaşı olmak istese itirazı edeceksin etmezsin çünkü o ünlü birisi
  Cevapla
 • t.y. 3 hafta önce Şikayet Et
  küba
  Cevapla
 • ... 3 hafta önce Şikayet Et
  Küba vatandaşı ve Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Melissa Teressa Vargas Türk vatandaşlığına geçti.
  Cevapla
 • Ömer 3 hafta önce Şikayet Et
  O senin düşüncen koskoca ülke de adam akıllı sporcu yetişmiyorsa bu ülkenin sporda ki altyapısının yeterli olmadığını gösteriyor. Bizde hazıra konma gibi bir huy var. Alman milli takımı da komple devşirme ama Almanya o sporcuları bizzat kendi yetiştirdi dışarıdan almadı. Arada ki fark bu
  Cevapla
 • XHAKAN 3 hafta önce Şikayet Et
  Sen niye sporcu olarak yetişmedin??? Engelmi vardı?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle