Fenerbahçe'den 'Mesut Ol' kampanyası!

Mesut Özil transferiyle Ocak ayı transfer dönemine damga vuran Fenerbahçe, "Mesut Ol" kampanyası başlattı.

Fenerbahçe'den 'Mesut Ol' kampanyası!
Fenerbahçe'den 'Mesut Ol' kampanyası!
GİRİŞ 23.01.2021 14:39 GÜNCELLEME 23.01.2021 14:44
Bu Habere 81 Yorum Yapılmış

Mesut Özil transferiyle büyük ses getiren Fenerbahçe, "Fener Ol" kampanyasının devamı olarak "Mesut Ol" kampanyasını başlattı. Ali Koç'un başkan olmasının ardından yapılan Fener Ol kampanyasında Sarı-Lacivertli iş adamları ve taraftarının büyük desteğiyle kulübe önemli gelir sağlayan Fenerbahçe, Mesut Ol kampanyası ile de yıldız futbolcunun maliyetinin bir bölümünü karşılamayı planlıyor.

Yüksek Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulunan Başkan Ali Koç, Mesut Özil'in imza törenini salı veya çarşamba günü olarak planladıklarını belirtti. Koç, "Bugün, 'Fener Ol' kampanyasını imzalar atılana kadar 'Mesut Ol' olarak değiştireceğiz. En az bir SMS rica ediyorum. Telefonu olmayan çocukların babalarına, annelerine baskı yapıp SMS yollamalarını rica ediyorum." dedi.

RESMİ SİTE ÇÖKTÜ

"Mesut Ol" kampanyasına Fenerbahçeli taraftarlar yoğun ilgi gösterirken, 20 dakika gibi kısa bir sürede 35 bin sms'in atıldığı açıklandı. Bu da yaklaşık 700 bin TL gelir elde edildiği anlamına geliyor.

Yoğunluk nedeniyle Fenerbahçe'nin resmi sitesine erişilemiyor.

ETİKETLER
Mesut özil
YAZDIR
YORUMLAR 81
 • Yıldıray 1 ay önce Şikayet Et
  Kim evleniyor, mesut ol diyelim
  Cevapla
 • Vatandaşın biri 1 ay önce Şikayet Et
  Hahaha ...hadi hepiniz mesut olun bakayım...
  Cevapla
 • Mesut 1 ay önce Şikayet Et
  Gruplardan Medresedeki cocuklarin ihtiyaclari icin yardim istendiginde millet sosyal medya gruplarindan ayriliyor.yazik cok yazik
  Cevapla
 • Adem akarsu 1 ay önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun size milyonluk karaktersizler, milletin cebindeki beş kuruş paraya göz diktiler...
  Cevapla
 • Horona 1 ay önce Şikayet Et
  Milyonlar kazananlar mesut olsun sizler de bağış yapın, Türkiye'nin en zengin insanı, milyonlar kazanan futbolcular için bağış istiyor. Bu arada Mesut'un, Arsenal'de aldığı haftalık ücret 200bin sterlindi (2milyon TL).
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle