Ali Koç açıkladı! "1-2 gün içinde..."

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, futboldaki transfer çalışmaları hakkında 1-2 gün içinde bir dizi açıklama yapacaklarını söyledi.

Ali Koç açıkladı! "1-2 gün içinde..."
Ali Koç açıkladı! "1-2 gün içinde..."
GİRİŞ 03.08.2020 15:08 GÜNCELLEME 03.08.2020 15:08
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Ali Koç, FBTV'ye yaptığı açıklamada, sporda 2019-2020 sezonunun çok değişik geçtiğini belirterek, "Pandemi dolayısıyla hiç alışık olmadığımız tarihlerde maçlar yaptık. Hiç alışık olmadığımız gibi bazı branşlarda ligler iptal edildi. İyi gittiğimiz branşlar vardı ama yaşayarak bazı şeyleri gördük, öğrendik. Şimdi yeni sezon çalışmalarımız başlıyor. Bilhassa futbol herkesin ilgisini çekiyor. Merakla bekleniyor. Basketbol ve voleybol şubemizde kadın ve erkeklerde her şey tamam. Çoğu açıklandı." diye konuştu.

 

 

Yeni sezona hazır hale gelmek için var güçleriyle çalıştıklarını vurgulayan Koç, "Futbolda yoğun çalışmalarımız neticesinde herhalde ya yarın ya öbür gün olmak üzere bir dizi açıklamalarımız olacak. Anonslarımız olacak. Hocalar, transferler, yapmak istediklerimiz, yapacaklarımızla ilgili. 8 Ağustos'ta sağlık testleri başlıyor. Testler bitince birkaç gün sonra Topuk Yaylası'nda topbaşı olacak. Amacımız mümkün olduğu kadar önümüzdeki sezon Fenerbahçe Kulübünün futbol takımında mücadele edecek oyuncuların; kalacaklar, gidecekler, gelecekler, hepsini ağustos ayı içerisinde sonuçlandırmak. Bunda başarılı olabilirsek, tam hazır olabileceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Ali Koç, koronavirüs salgını nedeniyle yeni sezonun nasıl oynanacağı konusunda Türkiye Futbol Federasyonunun açıklama yapacağını dile getirerek, şunları kaydetti:

 

 

"Bizim amacımız, ümidimiz, arzumuz, sezonun seyircili başlaması. Buna istinaden bu sene en büyük değişiklik, kombine alacaklarla ilgili 6 maç daha fazla var. Seyircili oynanacaksa, bu herkes açısından yeni bir gelişme. Bence olumlu bir gelişme. Her anlamda fayda sağlayacağını düşünüyorum. Tabii oyuncular açısından bunun külfeti de olacaktır, getirisi de olacaktır. İnşallah getirisi, külfetinden çok daha fazla olur. En büyük arzum kombinelere son iki senede gösterilen yoğun ilginin şartlar ne olursa olsun yine gösterilmesi. İnşallah önümüzdeki sezon hepimiz açısından hayırlı uğurlu, sarı lacivert başarılarla dolu bir sezon olur."

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 10
 • Ercan EKER 1 ay önce Şikayet Et
  Ali KOÇ um senden bir cacık olmaz. FB senşe tarihinin en jörü sezonşarını geçirir bunu.sende çok iyi biliyorsun. iyisimi çekil git FB debir nefes alsın. Babanın KOÇ. Çiftliği değil.
  Cevapla
 • keleş ¹⁴ ⁵ ³ 1 ay önce Şikayet Et
  sayın ali koç lütfen bu yılıda heba etme ne olur artık ellini çek FB cemden bizim için yılın en iyi transfer haberi olur inan
  Cevapla
 • Fener taraftarı 1 ay önce Şikayet Et
  Fener taraftarı olarak şahsi fikrim aziz yıldırım gokhana haksızlık yapmıştır fenere dönmesi faydalı olur. Bu sezon gokhaningorduk yine Türkiye'nin en iyi sağ beki.
  Cevapla
 • bekir 1 ay önce Şikayet Et
  Beşiktaşta 40 a merdiven dayayan sezonun büyük bölümünü sakat geçiren Caner Gökhan ve Dorukhan ı alacakmış Alık koç - bir insan nasıl bu kadar zavallı olabilir - kimi görse tuzluğu alıp peşinden koşuyor bu yavru koç - büyümedi akıllanmadı gitti
  Cevapla
 • bekir 1 ay önce Şikayet Et
  Gökhan Gönül 35 Kruse 40 Emre 45 - Alık koç gene bi huzur evine gitmiş orda bi veteran bulmuş onu açıklacak zaar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle