Ersun Yanal: 'Bunu kabul edemem'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Demir Grup Sivasspor'a 3-1 mağlup oldukları maçın ardından basın toplantısında açıklamalar yaptı.

Ersun Yanal: 'Bunu kabul edemem'
Ersun Yanal: 'Bunu kabul edemem'
GİRİŞ 15.12.2019 20:08 GÜNCELLEME 15.12.2019 20:11
Bu Habere 64 Yorum Yapılmış

Basın toplantısında maçı değerlendiren Yanal, "Tepkiyi veremedik, Fenerbahçe'deki arkadaşlarımıza demek ki bunu öğretemedik. Fenerbahçe, bu oyunu oynarken her an her maçta bu tepkiyi göstermeliydi, bunu göstermedik. Başta ben olmak üzere, tüm arkadaşlarımız zarar vermeyecek tüm önlemi alırız. Bugün oluşan sonucu bu tepkisizlikle nitelendiriyorum. Geçen haftayı gördünüz, tepki buydu, Fenerbahçe bunu yapmalı." dedi.

"FENERBAHÇE BÜYÜKLÜĞÜ, BAŞKA BÜYÜKLÜK"

Beşiktaş derbisiyle ilgili görüşü sorulan Fenerbahçe'nin hocası, "Bir maç daha oynayacağız, Fenerbahçe her türlü tepkiyi gösterebilir ve geriye dönüş yapabilir. Fenerbahçe büyüklüğü başka büyüklük. Bunu sahada oynadığımız oyunla, rakamlarla, istatistiklerle birçok noktada görüyoruz. Diğer takımlar da puan kaybı yapacaklar ve yapıyorlar da." cevabını verdi.

"EVET BEN SUÇLUYUM"

Maçı değerlendiren Yanal, "Bizim tepkisizliğimizden dem vuracağım. Evet, ben suçluyum. Berabereyken, mağlupken, hakemin kararını tartışırken, oyuncuların tepkisizliği olamaz. Bunu öğretememişiz, bu tepkisizliği kabul edemem." dedi.

"FENERBAHÇE'YE ZARAR VERMESİNE MÜSAADE ETMEM"

Ersun Yanal, "Ben ve bizim gibi çalışanlar da başta olmak üzere, kimsenin Fenerbahçe'ye zarar vermesine müsaade etmem." diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 64
 • batsın ab . abd 6 ay önce Şikayet Et
  hoca başarılı olacak
  Cevapla
 • hanzala 6 ay önce Şikayet Et
  Bende
  Cevapla
 • emin 6 ay önce Şikayet Et
  takıma yapacağın en büyük katkı istifa edip gitmen olacaktır bay yanal
  Cevapla
 • mustafa çevik 6 ay önce Şikayet Et
  Hocada aynı başkanda aynı. İlkokul çocuklarına kadar para toplandı. Madem paran yoktu niye başkanlığa talip oldun bilinmeyen birşeylermi var. Ali Koç
  Cevapla
 • mustafa çevik 6 ay önce Şikayet Et
  Aziz başkan kalıpda bu durum ortaya çıksaydı basın dahil herkes yerden yere vururdu kimseden ses çıkmıyor. Sanki herşey güllük gülüstanlık. Sivas spora başarılar yeterki inansınlar bazı şeyler uzak değil
  Cevapla
 • saklı 6 ay önce Şikayet Et
  ali goçum tv ve yazılı basını reklamlarla susturuyor kimse yazı ve söz söylerken korkuyor aziz başkan bu durumda olsaydı eleştirilerin ardı arkası kesilmezdi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle