Harun Tekin: F.Bahçe kalesi emin ellerde

Fenerbahçe'nin başarılı file bekçisi Harun Tekin, Altay Bayındır'la girecekleri rekabetten kazananın Fenerbahçe'nin olacağını belirterek, formayı kapma konusunda kendisinde güveninin tam olduğunu vurguladı.

Harun Tekin: F.Bahçe kalesi emin ellerde
Harun Tekin: F.Bahçe kalesi emin ellerde
GİRİŞ 19.07.2019 11:30 GÜNCELLEME 19.07.2019 11:30
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Harun Tekin, yakın çevresine yaptığı sohbetlerde, Altay'ın transferine en fazla kendisinin sevindiğini söyledi.

Altay'la iyi bir uyum yakalayacaklarını vurgulayan Harun, "Altay kardeşim bize güç kattı. Çok genç ve yetenekli bir kaleci. Rekabet bizi güçlendirir. Benim kendime güvenim tam. Sonuçta hocamız iyi olana formayı verecek. Performansımla formayı kapacağıma inanıyorum. Bu sezon hem Fenerbahçe hem de benim için çok iyi geçecek." ifadelerini kullandı.

"KALE EMİN ELLERDE!"

Altay Bayındır'a her türlü desteği verdiğini anlatan Harun'un, "Birlikte çok iyi bir kamp geçirdik. O benim kardeşim. Fenerbahçe'nin kalesi emin ellerde, kimsenin şüphesi olmasın." şeklinde konuştuğu öğrenildi.

"ERSUN YANAL'LA İLETİŞİMİM HARİKA"

Harun Tekin, teknik direktör Ersun Yanal'la da çok iyi bir iletişim kurduğunu anlatarak, şunları kaydetti.

"Ersun hocamız sürekli bizimle ilgileniyor. Onun yönetiminde çok verimli ve neşeli bir hazırlık dönemimiz oldu. Onun da hem bana hem de Altay'a güveni sonsuz. Kimse merak etmesin, hocamızın yüzünü kara çıkarmayız." (Sözcü)

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Hisar 2 yıl önce Şikayet Et
    Hocanın yüzünü değil taraftarın yüzünü kara çıkarma. Hoca trabzona gider trabzonlu olur fenere gelir fenerli olur taraftar sabittir bunu anlayın yeter kardeşim
    Cevapla
  • das 2 yıl önce Şikayet Et
    sen kalede olursan hep bacak arası atarsın kendi kendine git köyüne altay daha iyi
    Cevapla