Fenerbahçe'nin Simon Kjaer şansı!

Savunmadaki oyuncu sayısı toplamda 13'e çıkan Sevilla, Simon Kjaer'i elden çıkarmaya bakıyor. Fenerbahçe, eski oyuncusunu çok uygun maddelerle tekrar kadrosuna katabilir.

Fenerbahçe'nin Simon Kjaer şansı!
Fenerbahçe'nin Simon Kjaer şansı!
GİRİŞ 10.07.2019 10:33 GÜNCELLEME 10.07.2019 10:33

Martin Skrtel'den yanıt alamayan Fenerbahçe, hiç beklemediği bir anda Danimarkalı eski stoperi Simon Kjaer için uygun ortam buldu.

Sevilla, geçtiğimiz günlerde peş peşe Bordeaux'dan Jules Konde'yi 25 milyon euroya, Nantes'tan da Diego Carlos'u 15 milyon euroya aldı. Ayrıca Ajax'tan da 10.5 milyon euroya Maximilian Wöber de kadroya katıldı.

Şans bulması zor gözüken Kjaer'e yıllık ücret ödemektense, kiralık gönderilmesi gündeme geldi. Sevilla'da şu anda 3 sol bek, 3 sağ bek ve 7 stoper oyuncusu bulunuyor. Teknik Direktör Lopetegui, savunmada daralma istedi.

Danimarkalı stoper, Endülüs ekibinde uzun vadeli planda yer alamıyor. 1 yıllık kiralama teklifine, satın alma opsiyonu da eklenecek.

AVRUPALI REYES

Tapusu Fenerbahçe'de olan Meksikalı stoperi Diego Reyes, kariyerini ülkesi Meksika ya da Güney Amerika'da sürdürmek istemiyor. 26 yaşındaki stoperin Leganes ile 6 aylık kiralık sözleşmesi bitti. Ayrıca oyuncunun Avrupa dışında kazancının düşmesi de bir başka etken. (Akşam)

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL