F.Bahçe'den G.Saray'a şampiyonluk göndermesi!

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu ve Galatasaray'la ilgili gelen sorulara yanıt verdi.

F.Bahçe'den G.Saray'a şampiyonluk göndermesi!
F.Bahçe'den G.Saray'a şampiyonluk göndermesi!
GİRİŞ 26.05.2019 23:11 GÜNCELLEME 26.05.2019 23:11
Bu Habere 29 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, ezeli rakipleri Galatasaray'a göndermede bulundu.

İşte Semih Özsoy'un açıklamaları...

Fenerbahçe'nin kötü bir sezon geçirdiğini söyleyen Semih Özsoy, "Mutlaka hatalar yapılmıştır ki bu noktaya geldik. Önemli olan hatalardan ders çıkarmak. Ersun Hoca ile düzeliş var ama camiamız burada olmayı kabul etmez. Yarından itibaren yeni planlarımızı hayata geöçireceğiz. Kabul ediyoruz, çok kötü bir sezon oldu. Şampiyon olmak için elimizden gelen mücadeleyi sergileyeceğiz, buna söz veriyoruz. Fenerbahçe camiası şampiyonluklara alışıktır, bizim de en büyük amacımız bu olacak." dedi.

"ERSUN YANAL İLE DEVAM EDECEĞİZ"

Transferlerle ilgili gelen soruları yanıtlayan Semih Özsoy, "Transfer görüşmelerimiz var. İsim isim konuşmaya gerek yok. Şimdi aksiyon zamanı, en kısa sürede harekete geçeceğiz." diye konuştu.

"Abdullah Avcı ile görüştünüz mü?" sorusunu da yanıtlayan Semih Özsoy, "Böyle bir şey, Ersun Yanal ile yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Fenerbahçe'nin Yargıtay davasındaki sonucu beklediğini söyleyen Semih Özsoy, "Yargıtay'daki davanın sonuçlanmasını bekliyoruz. 12. kumpas davası görülecek, orada olacağız. Ana dava Yargıtay'dakidir, orada sonuç aldıktan sonra haklarımız için girişimlerde bulunacağız. Bütün bir hafta sürecek, Cuma günü Çağlayan'da olacak, kalabalık şekilde başkanımız ve yönetimle orada olacağız." şeklinde konuştu.

GALATASARAY'A GÖNDERME

"Galatasaray şampiyonluğu hak etti mi?" sorusunu yanıtlayan Semih Özsoy, "Bizim söylediklerimizde istikrar vardır, hesaplı kitaplı konuşmayız. Ne demek istediğimizi bütün sezon boyunca söyledik. Sezon bizim için kötü olduğu kadar genel olarak da çirkin ve güzel olmadığını söyledik. Onun sonuçlarını da gördük. Belki de ilk defa saha dışı olayları, ssaha içi olaylarından fazla konuşuldu. Umarım TFF seçiminin ardından eski zihniyet bir daha geri gelmez. Bizim kişilerle, takımlarla davamız yok. Bizim davamız fikirlerle. Hakkıyla, emeğiyle, namusuyla, şerefiyle çalışanlar tebriğimden pay çıkarabilir. Bizim maçımızdan sonra başka maçı değerlendirmek doğru olmaz. Bunu bir televizyon programında konuşabiliriz. 'Şantajla konuşanlar', 'Elimizde belge var', 'Konuşacağız, açıklayacağız' diyenler vardı. Beni mahkemeye vereceklerdi, ne oldu? Bunlarla bir yere gidilmediğini Türk futbolu bir kez daha gördü. Bize gönderme yapanlar, kendilerine baksınlar, buralara nasıl gelmişler..." diye konuştu.

Nihat Özdemir, VAR kayıtlarının dışarı çıkmadığını söyledi hatırlatması üzerine Semih Özsoy "Göksel Gümüşdağ mahkemeye vermiş, sözde değil özde. Hakikatten mahkemeye vermişler. Onları tebrik diyorum. Nihat Başkan da onlara VAR kayıtlarının dışarı çıkarılmadığını garantisini vermiş. Dolayısıyla bu soruların yanıtını 'VAR kayıtları bizde var, size de izletiriz' diyenler vermeli." dedi.

"TFF Başkanı Hüsnü Güreli'nin kupa töreninde görüntüsü var, bunun için değerlendirmeniz olacak mı?" sorusu üzerine Semih Ösoy, "Ben ne diyeyim? takdir kamuoyunun, diyenler diyor." cevabını verdi. 

ETİKETLER
Antalyaspor
YAZDIR
YORUMLAR 29
 • ABDULLAH 1 yıl önce Şikayet Et
  2 gs-fb maçında hakemler yardımıyla nasıl kurtulduğunuzu da söyleseydin belki inandırıcı olurdun. şimdi sadece masal anlatmışsın.
  Cevapla
 • adanalı 1 yıl önce Şikayet Et
  gs sizi çiğ çiğ yiyecekti, her iki g.saray maçında da hakem hataları ile ucuz kurtuldunuz, şimdi köprü geçilince mi ötmeye başladınız bay semih.
  Cevapla
 • Vatan 38 1 yıl önce Şikayet Et
  Hakemler de insandır hata yapar dan , nerelere gelmiş bunlar
  Cevapla
 • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamlar şampiyon olmuş fair playdan geçmişler önünüzdeki sezon için transfer yapıyorlar siz hala ersun yanal ile devam ... Sizden CACIK bile olmaz...
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  evet 2 yarıdaki gs- fenerbahçe maçlarına baktığımızda gerçekten birer puanı hakem hatasıyla aldığınız ortada tıpkı gs rize maçı gibi haa birde diğer maçlara gelelim eğer adınız fenerbahçe değilde kemerbahçe olaydı bu ligde bu sezon ilk siz düşerdiniz maçlarınız incelensin futbol İstanbuldan ibaret değil güç para ve pis işler hepsi İstanbul takımlarında...
  Cevapla
 • Anti Şaibe 1 yıl önce Şikayet Et
  Geçen sene FB'nin şampiyonluğu çalınıp Mason takımına verilmeseydi bu sezon küme düşmemeye FB değil Mason takımı oynayacaktı. FB'yi düşürürlerdi de adı Süper ama gerçeği teneke olan bu lig tamamen dağılır diye düşürmediler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle