Dünyanın en iyileri bir arada! Golbol Kadın Milli Takımı'na Bocelli sürprizi

İstanbul'da müzikseverlerle buluşan Andrea Bocelli, büyüleyici sesiyle misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Bocelli'nin özel konukları arasında Golbol Kadın Milli Takımımız da yer aldı.

GİRİŞ 10.06.2024 10:08 GÜNCELLEME 10.06.2024 10:08

Sanat dünyasının dev ismi, İtalyan tenor Andrea Bocelli, İstanbul’da müzikseverlerle buluştu. Büyüleyici sesiyle müzik tutkunlarını ağırlayan Bocelli'nin özel konukları arasında Golbol Kadın Milli Takımımız da yer aldı. Dünyanın en iyileri bir araya gelmiş oldu.

BOCELLİ UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

BJK Tüpraş Stadyumu’nda Bocelli’nin büyüleyici sesiyle klasik müzik tutkunlarını ağırladığı bu özel konserin bir de özel konukları vardı. Avrupa, Dünya Şampiyonluğunun yanı sıra 2 Paralimpik Oyunlar altın madalyasıyla ülkemizin takım sporlarındaki en başarılı takımı olan Golbol Kadın Milli Takımımız ünlü tenorun özel misafiriydi.

Performansıyla 4 Amerikan Başkanı, 3 Papa ve İngiliz Kraliyet Ailesi gibi önemli isimleri etkilemiş, Olimpiyat Oyunları ve Dünya Kupası gibi büyük organizasyonlarda sahne alan Bocelli Türk izleyicilerle birlikte Golbol Kadın Milli Takımımıza unutulmaz bir gece yaşattı

DÜNYANIN EN İYİLERİ BİR ARAYA GELDİ

Konser öncesi Paralimpik branşlarında görme engelli kategorisinde yer alan Golbol Kadın Milli Takımımıza bir de büyük bir sürpriz vardı. Golbol Kadın Milli Takımımızın oyuncuları ünlü tenorle bir araya geldi.

Bu anlamlı buluşmayı organize eden Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Murat Aksu; "Biliyorsunuz ki Golbol Kadın Milli Takımımız takım sporlarındaki en başarılı takımlarımız. Andrea Bocelli ise bildiğiniz üzere yaşayan en büyük tenor. Biz bugün dünyanın en iyilerini bir araya getirmek ve Paris öncesi takımımıza bir moral motivasyon vermek istedik," dedi.

Sezer Yavuz Haber7.com - Spor Editörü
Haber 7 - Sezer Yavuz

Editör Hakkında

Sezer Yavuz, 20 Şubat 1994'te İstanbul'da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Kastamonu Üniversitesi gazetecilik bölümünden mezun oldu. İş hayatına 2017 yılında Anadolu Ajansı'nda başladı. 9 Temmuz 2020 yılından itibaren Haber7.com'da çalışmaya devam etmektedir.