ABD bunu konuşuyor! 5 kişiyi öldürüp intihar etti

ABD'de eski NFL oyuncusu Phillips Adams 5 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti.

ABD bunu konuşuyor! 5 kişiyi öldürüp intihar etti
ABD bunu konuşuyor! 5 kişiyi öldürüp intihar etti
GİRİŞ 08.04.2021 18:59 GÜNCELLEME 08.04.2021 18:59
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

ABD'nin Güney Carolina eyaletinde 5 kişiyi öldüren saldırganın eski Amerikan Futbol Ligi (NFL) oyuncusu Phillips Adams olduğu, futbolcunun intihar ettiği açıklandı.

York İlçe Şerifi ofisine dayandırılan haberde, eyaletin önde gelen doktorları arasındaki Robert Lesslie (70) ile 4 kişiyi daha öldüren eski NFL oyuncusu Phillips Adams'ın (33), bu sabah doktorun evine yakın bir evde 45 kalibrelik tabancayla intihar ettiği belirtildi.

Salı günü, Rock Hill bölgesinde kendisini tedavi eden doktorunu ziyarete giden Adams'ın, bilinmeyen bir sebepten doktoru Lesslie ile eşi Barbara'yı (69) ve 9 ila 5 yaşlarındaki 2 torununu da silahıyla vurarak öldürdüğü bildirildi.

York İlçe Şerif Bürosu sözcüsü Trent Faris, Lesslie'nin evinde çalışan James Lewis'in de (38) evin bahçesinde Adams tarafından vurularak öldürüldüğünü, yaralanan bir kişinin ise "ciddi kurşun yaraları" nedeniyle hastaneye kaldırıldığını ifade etti.

Adams'ın, South Carolina State, 49ers ve Atlanta Falcons gibi birçok takımda defans futbolcusu olarak forma giydiği, daha sonra geçirdiği sakatlıklar yüzünden futbolu bıraktığı kaydedildi.

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Sultan Sencer 1 hafta önce Şikayet Et
  Risalei Nur Kuranı kerimin bu çağa has bir elmas kılıncıdır. Küfrün belini kırmaktadır. Risalei nur iman kalasını tamir eden, ve imani ayetleri tefsir eden bir rahmet şualarıdır. Risalei nurun davası kainattan daha büyüktür. Risalei ismi azamı esmayı hüsnayı resulü ekremi (sav) açıklamaktadır.
  Cevapla
 • Sultan Sencer 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu kadar silahlanırsan olacağı bu. Amerikan halkı iyi paronayak oldu. Ulan küçük çocuklardan ne istedin.
  Cevapla
 • Madlen 1 hafta önce Şikayet Et
  İnancımız yasaklamasa bende intihar ederdim cinayet işleyerek değil tabii öyle bunalım oluyor ki hayatta
  Cevapla
 • Yasin Kurtköy 1 hafta önce Şikayet Et
  Kardeş sen de yorum yapma. Allah'ın arapça ayetini yaz. Bu mantığı bırakın artık. Kur'an'ın tefsirini Kur'an ile mi kıyaslıyorsun. Allah'ın kelamının önüne geçirmek zaten küfürdür. Risale-i Nur Kur'an'a ayinedir rakib değil.
  Cevapla
 • Erman 1 hafta önce Şikayet Et
  Risalei nur değil kuranı kerim oku kardeşim allah'ın sözü en üstün olandır...
  Cevapla
 • Fenerli 1 hafta önce Şikayet Et
  Risale-i i Nur oku
  Cevapla
 • engo 1 hafta önce Şikayet Et
  Çorumlu amire ne kadar çok benziyor.
  Cevapla
 • fanş 1 hafta önce Şikayet Et
  Risale-i Nur, üstadı Kur'an olan ve Kur'an ve iman hakikatlerini anlatan Kur'an tevsiridir.Allah'ın çok büyük bir lütfu ve bütün müminlere emanettir.Okumadan yorum yapmayalım lütfen.
  Cevapla
 • Ringo 1 hafta önce Şikayet Et
  Hakketten benziyor Çorumluya
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle