Taha Akgül'den "Evde kal Türkiye" çağrısına destek

Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı başlatılan "Evde kal Türkiye" çağrısına destek verdi.

Taha Akgül'den "Evde kal Türkiye" çağrısına destek
Taha Akgül'den "Evde kal Türkiye" çağrısına destek
GİRİŞ 20.03.2020 22:20 GÜNCELLEME 20.03.2020 22:20
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Milli güreşçi, yayımladığı videoda dünyada hızlı bir şekilde yayılan Kovid-19'un son günlerde Türkiye'de de görüldüğünü belirterek, şunları kaydetti:

"Devletimiz ve Sağlık Bakanlığı'mız gerekli tedbirleri alıyor. Milletçe, vatandaş olarak bize de bazı tedbirleri almak düşüyor. Zaruri bir işimiz olmadığı müddetçe dışarı çıkmayalım, evde vakit geçirelim. Ben şu an evimdeyim, ailemle birlikte vakit geçiriyorum. Sporumu evimde yapmaya çalışıyorum. Mümkün olduğunca evde vakit geçirmeye çalışalım. Bunları yaptığımız müddetçe koronavirüsün yayılmasını durduracağız ve inşallah ülkemizden gitmesini sağlayacağız. Devlet ve millet olarak elele vererek, inşallah bu zor günlerin üstesinden geleceğimizi düşünüyorum."

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • a p 2 ay önce Şikayet Et
    evde kalalim ama nasıl olacak yaşım 49 ofak bir iş yerim var günü birlik idare ediyurom on gün acmasam ac kalirim alti nufusum var ne olacak bilen varmi
    Cevapla