Semih Kılıçsoy: İzinli olduğum günler dışında tesiste kalıyorum

Beşiktaş'ın genç yıldızı Semih Kılıçsoy, kulübün dergisine açıklamalarda bulundu. Semih Kılıçsoy, Beşiktaş'taki çıkışına ve geleceğine ilişkin önemli ifadeler kullandı.

Semih Kılıçsoy: İzinli olduğum günler dışında tesiste kalıyorum
Semih Kılıçsoy: İzinli olduğum günler dışında tesiste kalıyorum
GİRİŞ 02.04.2024 10:40 GÜNCELLEME 02.04.2024 10:40

Beşiktaş'ın 18 yaşındaki futbolcusu Semih Kılıçsoy, Beşiktaş Dergisi'ne önemli açıklamalarda bulundu.

Semih Kılıçsoy'un açıklamaları şöyle:

10 yaşımdan bu yana Beşiktaş forması giyiyorum ve Özkaynak Düzeni'nde benimle birlikte tüm arkadaşlarımın en büyük hayali A takım formasını sırtımıza geçirebilmekti. Bunun için çalışıyoruz, emek harcıyoruz.

Bugün A takımda forma giyebildiğim için çok mutluyum. 

Şimdi ise kalıcı olmak ve istikrarlı bir şekilde Beşiktaş'a fayda sağlayabilmek için çalışıyorum, umarım hedeflediğim gibi devam eder.

TANINMAYA BAŞLADIKTAN SONRA HAYATINDA NE DEĞİŞTİ?

Pek bir değişiklik olmadı. O zamanlar da Beşiktaş'ın futbolcusuydum, bugün de.

Elbette insanlar daha çok tanımaya başladı, sosyal medya üzerinden mesajlar arttı, fotoğraf çekilmek isteyenler çoğaldı ama benim hayatımda radikal bir değişiklik olmadı. 

Boş vakitlerimde yine aynı şeyleri yapıyorum, onlar dışında da zaten antrenmanlar ve maçlarım oluyor. Tabii ki insanların ilgisi, taraftarların gelip benimle sohbet etmesi hoşuma gidiyor, motivasyon oluyor.

"TESİSLERDE KALIYORUM"

Evet, ailemle birlikte Avrupa yakasında yaşıyordum ancak şu an BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne oradan gelmek çok zamanımı olacağı için tesislerde kalmayı tercih ettim. 

A takıma yükseldiğimden bu yana izinli olduğum günler dışında tesiste kalıyorum.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.