Beşiktaş'ta görev dağılımı belli oldu!

Beşiktaş'ın yeni başkanı Hasan Arat, düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Başkan Arat, yeni yönetimdeki görev dağılımını da açıkladı.

GİRİŞ 05.12.2023 11:31 GÜNCELLEME 05.12.2023 15:14
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Beşiktaş'ın geçtiğimiz pazar günü yapılan olağanüstü genel kurulunda siyah beyazlı kulübün başkanlığına seçilen Hasan Arat ile yeni yönetim kurulu, Tüpraş Stadyumu’nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı

Hasan Arat'ın törende yaptığı konuşma şöyle:

"BİR DAHA AKATLAR'DA KONGRE YAPILMAYACAK"

"Seçim bitmiştir, herkes artık seçimi pazar gününn de bırakmalıdır. Biz bir aileyiz, hep birlikte olacağımızı pazar akşamı tüm dünyaya hissettirdik. Muhteşem bir katılım oldu. Çok büyük zorluklarla beklediler kongre üyelerimiz. Bir daha Akatlar'da kongre yapılmayacak. Bu iş bitmiştir. Beşiktaşlıya en layık yer neresiyse orada yapacağız. Divan Kurulu toplantılarını da Beşiktaş'ın şanına şerefine yakışır şekilde, yakışır yerde yapılacak."

"TÜM YETKİ AYBABA VE UÇAR'DA"

"Biz son derece açık ve şeffaf bir yönetim şekli uygulayacağız. Bu seçimde çok güzel şeyler yaşandı. İki adayın taraftarları tribünde karşılıklı Beşiktaş tezahüratları yaptılar. Beşiktaş'ı, Beşiktaşlılar yönetecek dedik. Milli sporcularımızı yönetim kurulumuza aldık. Samet kaptan, Feyyaz Uçar ile birlikte çalışacak ve tüm yetki onların olacak."

"SERDAL ADALI'NIN LİSTESİNDEKİ İSİMLERDEN FAYDALANMAK İSTİYORUZ"

"Biraz önce Serdal Adalı ile telefon konuşması yaptım ve kendisinin yönetim kurulu listesinde olan arkadaşlardan faydalanmak istediğimizi söyledim. 'Memnuniyetle' dedi. Bugünden itibaren Adalı yönetimindeki arkadaşlarla görüşeceğiz. Kimden nasıl faydalanabiliriz, ne projeler var. Bir bütünüz. Beşiktaş kucaklaşacak. Artık kucaklaşma dönemi geldi. Süremizin kısa olduğunu biliyoruz ama hiç fark etmez, Beşiktaş'a bir gün bile hizmet etmek onurdur."

"TÜRKİYE BEŞİKTAŞ'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRDÜ"

"Ahmet Nur Çebi ve ailesine büyük bir şükran borçlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Taraftarlarımız rahat olsunlar ve çekişme içinde olmadığımızı herkes görsün. Türkiye pazar günkü kongrede Beşiktaş'ın büyüklüğünü gördü. Bize bu şerefli görevi teslim eden tüm Beşiktaşlılara şükranlarımı sunuyorum."

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, yönetim kurulu üyelerinin görev dağılımını açıkladı. Görev dağılımı şöyle:

İkinci Başkan: Hüseyin Yücel

Asbaşkan: Onur Göçmez

Asbaşkan: Mete Vardar

Genel Sekreter: Dr. Cüneyt Sezgin

Uluslararası İlişkiler ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu: Yalçın Ayaydın

Hukuk Kurulu Başkanlığı: Av. Altın Mimir

Finansman ve A.Ş'den Sorumlu: Kaan Şakul

Futbol Şubesinden Sorumlu ve Futbol Basın Sözcüsü: Feyyaz Uçar

İletişimden Sorumlu: Prof. Dr. Işıl Zeybek

Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu: Ekrem Keçoğlu ve Kadir Kılıç

Tesislerden Sorumlu: Çağlayan Tuğal

Kamu İlişkileri: Burak Aslan

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.
YORUMLAR 3
 • rıfkı baba 2 ay önce Şikayet Et
  israile laf söyletmediniz, hristiyan takımlar bile protesto etti israili, yazıklar olsun , gözümüzde düştü yönetimdekiler demekki bazıları onlardan, artık şampiyon oluruz canım , feyyaz ve samat aybabab a ooooo , gelenlere bakın
  Cevapla
 • Garo 2 ay önce Şikayet Et
  Bjk yi para icin satan feyyaz bjk de yönetici olmuş yaziklar olsun
  Cevapla
 • Doğrumu samet 2 ay önce Şikayet Et
  Samet Aybaba nerde? Hangi görev de?
  Cevapla