Beşiktaş'a kötü haber! Rosier ve Tayyip Talha...

Beşiktaş, Valentin Rosier'nin boynunda kistik oluşumu, Tayyip Talha Sanuç'un ise sağ uyluk arka adalesinde gerilme ve kanama olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'a kötü haber! Rosier ve Tayyip Talha...
Beşiktaş'a kötü haber! Rosier ve Tayyip Talha...
GİRİŞ 19.03.2023 15:13 GÜNCELLEME 19.03.2023 15:13

Beşiktaş Kulübü, Valentin Rosier ve Tayyip Talha Sanuç'un sağlık durumları hakkında açıklama yaptı. 

Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Boyun bölgesinde şişlik ve ağrı şikayeti nedeniyle tetkikleri yapılan oyuncumuz Valentin Rosier’in değerlendirmesinde, kistik oluşum (enfekte tiroglossal kist) tespit edilmiş olup oyuncumuza Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde cerrahi tedavi uygulanmıştır. Başarılı bir cerrahi işlem geçiren Valentin Rosier’in tedavi süreci devam etmektedir.

Futbol A Takımımızın İstanbulspor ile yaptığı müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden oyuncumuz Tayyip Talha Sanuç’un Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiş olup oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce başlanmıştır."
ifadelerine yer verildi.

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören

Editör Hakkında

Gazeteciliğe 2007 yılında Marmara FM'de başladı. 2009 yılından bu yana Haber7.com kadrosunda yer alıyor. Haber7.com'da gündem editörü, görsel editör, spor editörü görevlerinde bulundu. Şu an Haber7.com Spor Sayfası sorumlusu olarak meslek hayatına devam etmektedir. Mehmet Can Belören; Medya ve İletişim ile Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezundur.