Amiri, Beşiktaş'a gitmek için resti çekti!

Bayer Leverkusen'in kiralamaya yanaşmadığı Alman orta saha, pazarlıklara dahil olarak Beşiktaş'a gitmek istediğini bildirdi

Amiri, Beşiktaş'a gitmek için resti çekti!
Amiri, Beşiktaş'a gitmek için resti çekti!
GİRİŞ 08.08.2022 12:49 GÜNCELLEME 08.08.2022 12:49
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Emirhan İlkhan'ın ayrılığı sonrası flaş bir hamle yaparak orta sahaya Bayer Leverkusen'den Nadiem Amiri'yi gündeme alan Beşiktaş, oyuncuyu kadrosuna katmak için her yolu deniyor.

Alman ekibiyle temasa geçen siyah-beyazlılar, satın alma opsiyonlu kiralama teklifini iletti ve oyuncunun yıllık 2.5 milyon Euro'luk maaşının yüzde 50'sini ödemeyi önerdi. Ancak Bundesliga temsilcisinin 2024'e kadar sözleşmesi bulunan Amiri için 4-5 milyon Euro seviyelerinde bonservis beklentisi bulunuyor.

AMİRİ, BEŞİKTAŞ'A GİTMEK İSTEDİĞİNİ BİLDİRDİ

Kiralamayı ikinci plana atan Bayer Leverkusen'e karşı siyah-beyazlılar Amiri'nin ayrılık isteğini avantaja çevirme amacında. 25 yaşındaki Alman oyuncu da Beşiktaş'ın teklifinin kabul edilmesini isteyerek masadaki pazarlıklara dahil oldu. 

BAŞKAN ÇEBİ NE DEMİŞTİ?

Transfer için konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de "Amiri listemizde, görüşüyoruz. Şartlarımız uygun olduğu takdirde satın alma opsiyonu ile kiralayacağız" ifadelerini kullanmıştı. (Sabah)

Mehmet Can Belören Haber7.com - Spor Sorumlusu
Haber 7 - Mehmet Can Belören
YORUMLAR 1
  • SC Freiburg.... 1 ay önce Şikayet Et
    Gel gel.....görürsün hanyayı Konyayı
    Cevapla