Beşiktaş'tan Vitor Pereira'ya Josef de Souza yanıtı!

Vitor Pereira'nın daha önce birlikte çalıştığı Josef de Souza'yı Corinthians’a götürmek istiyor. Ancak hem Josef hem de Siyah-Beyazlılar transfere olumsuz yaklaştı.

Beşiktaş'tan Vitor Pereira'ya Josef de Souza yanıtı!
Beşiktaş'tan Vitor Pereira'ya Josef de Souza yanıtı!
GİRİŞ 30.03.2022 18:03 GÜNCELLEME 30.03.2022 18:05

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra kariyerine Brezilya'nın önde gelen ekiplerinden Corinthians'ta devam eden ve sıkıntılı günler yaşayan Vitor Pereira, gözünü bir kez daha Josef de Souza'ya dikti.

Brezilya basınında yer alan haberlerde Pereira'nın geçmişte hem Porto hem de Fenerbahçe'de birlikte çalıştığı Josef'i kadrosuna katmayı planladığı belirtildi.

Daha önce Çin'de görev alırken yine Sambacı'yı transfer etmek isteyen Pereira bunu gerçekleştirememişti. Şimdi ise Corinthians'ın sezon sonu 33 yaşındaki oyuncu için teklif yapmaya hazırlandığı ifade ediliyor.

Ancak ne Josef'in ne de Beşiktaş'ın buna "Evet" deme ihtimali yok. Hatta Portekizli hocaya, "Boşuna gelmeyin, yanıtımız hayır" mesajı bile yollandı.

SÖZLEŞMESİ 2023 YILINDA BİTECEK

Brezilyalı yıldız, iki sezondur büyük özveri ve performans sergilerken taraftarın da sevgilisi haline geldi. 

Beşiktaş yönetiminin de hem saha içi hem de saha dışında profesyonelliği ve takıma katkısından dolayı çok memnun olduğu Josef ile yola devam edeceği belirtildi.

Tecrübeli oyuncunun niyeti de Beşiktaş ile 2023'te bitecek olan sözleşmesini artı 1 yıl daha uzatmak.

İstanbul'da ve Beşiktaş'ta kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini belirten Josef'in en az iki sezon daha siyah- beyazlı formayı giymek istediği kaydedildi.

Vitor Pereira'nın Josef aşkının hem Beşiktaş nezdinde hem oyuncu nezdinde bir karşılığının bulunmaması transfer ihtimalini ortadan kaldırıyor.