Feyyaz Uçar: Sergen Yalçın bu tür konularda terstir

Sergen Yalçın'ı Beşiktaş yönetimi ile yeni sözleşme konusunda son bir görüşme yapması için ikna ettiği iddia edilen Feyyaz Uçar konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Feyyaz Uçar: Sergen Yalçın bu tür konularda terstir
Feyyaz Uçar: Sergen Yalçın bu tür konularda terstir
GİRİŞ 23.06.2021 10:40 GÜNCELLEME 23.06.2021 12:02
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Beşiktaş teknik direktör Sergen Yalçın'la yeniden 1 yıllık anlaşma sağladı. İddialara göre devreye giren Beşiktaş'ın efsane ismi Feyyaz Uçar, Sergen Yalçın'ı Beşiktaş yönetimi ile bir görüşme yapması konusunda ikna etti.

Beşiktaş'ta sözleşmesi sona eren Sergen Yalçın ile uzun görüşmeler sonucunda 1 yıllık yeni anlaşma sağlandı.

Dün akşam itibariyle neredeyse iki taraf da bütün ipleri koparmıştı. Spor yorumcusu ve Sergen Yalçın'ın yakın arkadaşlarından Rıdvan Dilmen'e göre Sergen Yalçın Beşiktaş ile sözleşme imzalamak istemiyordu.

Feyyaz Uçar iddiası

Ancak iddialara göre devreye giren Beşiktaş'ın efsane ismi Feyyaz Uçar, Sergen Yalçın'ı Beşiktaş Yönetimi ile bir görüşme yapması konusunda ikna etti.

Çebi, Kocadağ ve Yalçın buluştu

Feyyaz'ı kıramayan Sergen Yalçın Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ ile bir görüşme gerçekleştirdi ve anlaşma sağlandı.

Feyyaz Uçar'dan iddialara yanıt

Konuya ilişkin konuşan Uçar, iddiaları yalanladı. Uçar, "Yok böyle bir şey. Kim bunları çıkarttı, açıkçası bilmiyorum. Ben Sergen Yalçın ile konuşmadım. Zaten böyle işlerde araya falan girip konuşmayı sevmem. Sergen Yalçın da bu tür konularda terstir" dedi.

"Hocayı arayıp konuşacağım"

Söz konusu iddiaları ortaya atanların kötü niyetli olduğuna dikkat çeken Feyyaz Uçar, "Aramızı bozup gündem yaratmak isteyenler mi var acaba? Zaten de ben hocayı arayacağım ve bu tevatürlere itibar etmemesini isteyeceğim" diye konuştu.

KAYNAK: AJANSSPOR
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • EFSANE61 4 ay önce Şikayet Et
    SANSAR feyyaz, erman toroglu'nun YAVERi.
    Cevapla