Cenk Tosun ve Aboubakar PFDK'ya sevk edildi!

Cenk Tosun ve Aboubakar "sportmenliğe aykırı hareket" ve "hakaret" nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.

Cenk Tosun ve Aboubakar PFDK'ya sevk edildi!
Cenk Tosun ve Aboubakar PFDK'ya sevk edildi!
GİRİŞ 12.05.2021 21:33 GÜNCELLEME 12.05.2021 21:48
Bu Habere 45 Yorum Yapılmış

Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun, "sportmenliğe aykırı hareket" ve "hakaret" nedeniyle, Vincent Aboubakar ise "sportmenliğe aykırı hareket" nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevk edildi.

Beşiktaş Kulübü; saha olayları, usulsüz seyirci alınması ve talimatlara aykırı hareketler nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Alınan kararlar şu şekilde;

8- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 11.05.2021 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş Süper Lig müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca, "usulsüz seyirci alınması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 49. maddesi uyarınca ve "talimatlara aykırı hareketleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/2, 7/11 ve 9/3 maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine,

BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü futbolcusu CENK TOSUN'un aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/4 maddesi uyarınca, "sportmenliğe aykırı hareketi" Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca ve "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca 12.05.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü futbolcusu VINCENT ABOUBAKAR'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/4 maddesi uyarınca ve "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 12.05.2021 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

YAZDIR
YORUMLAR 45
 • sukru ozcan 1 ay önce Şikayet Et
  bu olayi gs camiasi yapsaydi gorurdunuz neticeyi
  Cevapla
 • TATAR REMİ 1 ay önce Şikayet Et
  zavallı türk futbolu kimlerin elinde dümeninde çal çal oyna
  Cevapla
 • Zz12 1 ay önce Şikayet Et
  Başka sakat yokmu onları da sevk etselerdi. Hakem, fedarasyon ile kul hakkı yiyorsunuz sonra ilahi adalet tecelli edince derings oluyor.
  Cevapla
 • ahm 1 ay önce Şikayet Et
  yaz dostum c tesi cim bom un şampiyonluğunu yaz dostum. yaz tahtaya bir daha. ali samiyen t telekom daki en son şampiyonlukta çalan şarkıyı hatırlayalım c tesi tekrar çalacak.
  Cevapla
 • AYIP 1 ay önce Şikayet Et
  Neden cenk abu ceza alıyor çünkü görüntülerde o karmaşa içinde olanlar sergen abu ve cenk, necip ve dorukhan da kenarda gözüküyor, o olay tam maç bitiminde oluyor ve bjk futbolcuların çoğu daha sahada, bu yüzden saha kenarındakiler olayın içinde ve ceza onlara gelebilir, yani size buradan ekmek çıkmadı diye iftira atmayın!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle