Beşiktaş'ta forvet adayları Simy ve Muriqi!

Gelecek yılın transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Beşiktaş'ın forvet transferi için iki adayı var: "Simy ve Vedat Muriqi"

Beşiktaş'ta forvet adayları Simy ve Muriqi!
Beşiktaş'ta forvet adayları Simy ve Muriqi!
GİRİŞ 04.05.2021 23:36 GÜNCELLEME 04.05.2021 23:37
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Beşiktaş’ın forvet transferinde birinci tercihi Simy… 1.98’lik dev Nijeryalı oyuncuyu 1.6 milyon euro ödeyerek alabilecek olması siyah-beyazlılar daha da heyecanlandırıyor. Ancak Genoa dışında Fransa ve Belçika’dan taliplerin olması Simy konusunda Beşiktaş’ı alternatiflere de yönlendiriyor.

DİĞER ALTERNATİF VEDAT MURİQİ

Beşiktaş’ın önünde pek çok alternatif var. Bunlardan birisi de Vedat Muriqi…

Caicedo’nun  sakat olmasına ve kadroya alınmamasına rağmen Lazio teknik direktörü Filippo Inzaghi, Kosovalı oyuncuyu yine düşünmedi. Bu da Beşiktaş’ı bir kez daha “Lazio eğer Muriqi’yi kiralamak isterse, teklif sunalım” fikrinde birleştirdi.

SIMY TRANSFERİNDE AMOKACHI DEVREYE GİRDİ

Bu arada Beşiktaş’ın forvet transferindeki bir numarası Simy için çalışmalar devam ediyor. Nijeryalı oyuncunun 1.6 milyon Euro’ya transfer edilebilecek olması nedeniyle pek çok orta halli takımın devreye girme ihtimali üzerine siyah-beyazlılar diğer silahlarını devreye soktu.

Siyah-beyazlıların Simy transferindeki en büyük silahı Amokachi oldu. Hali hazırda Finlandiya’da bir takımda futbol direktörlüğü yapan Beşiktaş’ın eski yıldızının Simy ile görüştüğü ve Türkiye’ye gitmesini tavsiye ettiği bildirildi. (Fotospor)

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • havin 1 hafta önce Şikayet Et
    muriç gelmesin aşırı kazma
    Cevapla